با آغاز فصل پنجم از چپتر دوم فورتنایت، سرویس اشتراکی ماهیانه جدیدی به نام  Fortnite Crew به بازی اضافه اضافه می شود که ۱۲ دلار قیمت دارد.

مدتی پیش بود که شرکت اپیک گیمز (Epic Games)، سازنده و ناشر فورتنایت، نظرسنجی ای را در میان کاربران خود برگزار کرد. در جریان این نظرسنجی نظر کاربران در ارتباط با یک سرویس اشتراکی جدید پرسیده شده بود و با بازخوردهای مثبت غافل گیر کننده ای روبه رو شد. حال اپیک گیمز با شروع فصل پنجم Fortnite Chapter 2 در تاریخ ۱۲ آذر ماه (دو دسامبر) سرویس اشتراکی جدید خود را در اختیار کاربران قرار می دهد.
سرویس اشتراکی جدید فورتنایت، Fortnite Crew نام دارد و با قیمت ۱۲ دلار ارائه می شود. بازیکنان به واسطه ی این سرویس اشتراکی مزایای زیر را دریافت خواهند کرد.  اعضای  Fortnite Crew از ابتدا تا انتهای فصل به صورت کامل به بتل پس دسترسی خواهند داشت.  اعضا به صورت ماهیانه و پس از خرید این اشتراک، مبلغ ۱۰۰۰ وی باکس را کسب خواهند کرد و می توانند از آن برای خرید آیتم های مورد علاقه خود استفاده کنند. پک های ماهیانه Crew که شامل آیتم های مختلفی که شامل باندل های اسکین منحصربه فرد برای کاربران می شود.
کاربرانی که در همان ماه ابتدایی، این اشتراک را خریداری کنند، باندل اسکین Galaxia  را به رایگان کسب خواهند کرد. همچنین جدا از اسکین، این باندل شامل یک تبر به نام Cosmic Llamacorn و Fractured World Back Bling هم می شود.
کاربران ازطریق فروشگاه داخل بازی یا صفحه مربوط به بتل پس، قادر به تهیه این اشتراک ماهیانه هستند. همچنین اشاره کنم هر زمان که دوست داشتید، می توانید اشتراک خود را لغو کنید. در انتها مشخص شده که اپیک گیمز ۹۵۰ وی باکس اشخاصی را که به تازگی بتل پس را خریداری کرده و همچنین خواهان اضافه شدن به اشتراک Fortnite Crew هستند، پس خواهد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار