نبرد انتهای جدولی ها در لیگ برتر فوتسال کشور برای بقا

ایرنا پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹
شیراز- ایرنا- تیم های ارژن شیراز و هایپر شاهین شهر اصفهان که هم اینک در انتهای جدول لیگ برتر فوتسال کشور قرار دارند برای فرار از سقوط و بقا می جنگند ، نبرد این دو تیم همسایه می تواند جذابیت های زیادی برای ورزش دوستان داشته باشد.

دیدار این دو تیم بیست و دوم شهریورماه از هفته دوازدهم این رقابت ها در ساعت ۱۸ در سالن ورزشی شهید ابوالفتحی شیراز برگزار می شود.
تیم هایپر شاهین شهر هم اینک با ۸ امتیاز در رده دوازدهم و تیم های ارژن شیراز و آذرخش بندرعباس هم با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر به ترتیب در رده سیزدهم و چهاردهم لیگ ۱۴ تیمی قرار دارند.
شرایط تیم ارژن شیرازبه گونه ای است که باید از این دیدار حساس با دست پُر باز گردد، اگر چه شرایط تنها نماینده فارس در لیگ برتر چند سالی است به دلیل مشکلات مالی خوب نیست.
 چند سالی است که باشگاه ارژن در واپسین روزهای آغازین لیگ برتر تصمیم به شرکت در مسابقات می کند از این رو فرصتی برای بستن تیم باقی نمی ماند و بازیکنان زیادی هم از این تیم جدا می شوند.
امسال هم در آخرین لحظه تصمیم گرفته شد تا این تیم حضور یابد و حمیدرضا کمالی سرمربی این تیم مجبور شد برای حفظ سهمیه فارس در لیگ برتر با بازیکنان تیم های پایه شرکت کند که این امر نیز با سایر تیم هایی که خوب سرمایه گذاری کرده اند، قابل قیاس نیست.
نباید از شاگردان حمیدرضا کمالی سرمربی تیم ارژن انتظار معجزه داشت چرا که این تیم تا بخواهد تجربه کسب کند باید تاوان سختی حتی به قیمت سقوط پس بدهد و یا با گل به خودی پیروزی را با مساوی عوض کند.
تا پایان نیم فصل لیگ برتر فوتسال تنها یک بازی باقی مانده اما پس از این باید دست اندرکاران باشگاه قدیمی ارژن بفکر چاره برای تقویت تیم باشند در غیر این صورت تنها نماینده فارس در پایان مسابقات باید با لیگ برتر خدا حافظی کند .
هیات فوتبال فارس که مسئولش تخصص در فوتسال دارد، باشگاه ارژن و اداره کل ورزش جوانان فارس اگرچه نمی توانند طبق قانون به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار