مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مواردی از ابتلا به کرونا در بین دانش آموزان استان وجود داشته که باید آمار و اطلاعات آن را دانشگاه علوم پزشکی اهواز اعلام کند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
کوروش مودت سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: برای حفظ سلامت و بهداشت مدارس اداره کل آموزش و پرورش خوزستان با دانشگاه علوم پزشکی اهواز و ستاد مدیریت کرونای استان کمیته ای را برای بازرسی از مدارس تشکیل داده است و نظارت از مدارس را آغاز کرده است.
وی گفت: نواقصی در سطح مدارس در خصوص رعایت نکات بهداشتی مشخص شده که برای رفع آن ها اقدامات لازم انجام می شود.
مودت در ادامه با اشاره به اینکه حضور دانش آموزان در مدارس اختیاری است بیان کرد: مدارس استان شرایط برای حضور دانش آموزان را دارند و دانش آموزانی که در مدارس حضور نمی یابند می توانند از شبکه شاد و یا صدا و سیما آموزش ببینند.
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: از موسسات و شرکت ها برای کمک به آموزش و پرورش جهت تامین مواد ضدعفونی کننده درخواست همکاری و مشارکت داریم و این موضوع در شورای آموزش و پرورش استان نیز مصوب شده است .
وی درادامه با اشاره به تامین سه هزار تبلت توسط استانداری برای مدارس مناطق محروم استان بیان کرد: مقرر شد سه هزار تبلت از سوی استانداری خوزستان برای مدارس مناطق محروم استان خریداری شود که استانداری در حال خرید این تعداد تبلت است.
معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری و شرکت پتروشیمی بندر ماهشهر نیز هفت هزار تبلت برای مناطق محروم شهرستان های ماهشهر، آبادان و خرمشهر تامین کرده است.
امسال مدارس خوزستان همچون مدارس سایر کشور در تاریخ ۱۵ شهریورماه بازگشایی شد ودر این مدت گزارش مرگ یک دانش آموز ابتدایی اهل گتوند که دارای بیماری زمینه ای بود و به کرونا مبتلا شد اعلام گردید.
طبق مصوبه شورای آموزش و پرورش خوزستان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار