مراسم پرفیض دعای کمیل در مسجد النبی (ص) شهرکرد برگزار می شود

شبستان پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۸:۵۶
مسئول کانون فرهنگی هنری پیامبر اعظم (ص) شهرکرد گفت: مراسم پرفیض دعای کمیل امروز پنج شنبه ۵ اردیبهشت با حضور عموم مردم و به همت اعضای کانون در مسجد النبی (ص) شهرکرد برگزار می شود.

«میلاد براتی فرد» امروز (پنج شنبه ۵ اردیبهشت) به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد گفت: مراسم پرفیض دعای کمیل امروز پنج شنبه ۵ اردیبهشت بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد النبی ( صلی الله علیه و آله و سلّم ) شهرکرد برگزار می شود.
مسئول کانون فرهنگی هنری پیامبر اعظم ( صلی الله علیه و آله و سلّم ) شهرکرد افزود: این مراسم معنوی یکی از برنامه های معنوی مسجد النبی ( صلی الله علیه و آله و سلّم ) شهرکرد است که به همت اعضای کانون برگزار می شود.
براتی فرد ابراز کرد: مراسم پرفیض دعای کمیل با صدای حسین کاظمی در مسجد النبی ( صلی الله علیه و آله و سلّم ) شهرکرد برگزار می شود.
وی یادآور شد: این مراسم با همکاری هیئت امنا، هیئت فرهنگی مذهبی آل یاسین (علیه السلام) شهرکرد و پایگاه بسیج برگزار می شود.
خاطرنشان می شود: از عموم مردم مؤمن شهر شهرکرد به منظور هر چه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم که در مسجد النبی ( صلی الله علیه و آله و سلّم ) شهرکرد برگزار می شود دعوت به عمل آمده است.
پایان پیام/ 361