عصر دنا: امام جمعه یاسوج به دوم اسفندماه امسال زمان برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: ملاک، معیار و شاخص مردم کهگیلویه و بویراحمد برای رأی دادن در این انتخابات مسائل طایفه ای، قومی، قبیله ای، حزبی و جناحی نباشد.

به گزارش عصر دنا، حجت الاسلام سید علی اصغر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج ۱۰ آذرماه سالروز شهادت آیت الله سید حسن مدرس و روز مجلس را یادآور شد و اظهار داشت: مهمترین ویژگی های این عالم ربانی و مجاهد نستوه شامل استکبارستیزی، مبارزه با ظلم، دشمن شناسی، آزادیخواهی، مردمی بودن و ساده زیستی بوده است.
وی افزود: ملت ایران و مردم کهگیلویه و بویراحمد افرادی را به عنوان نماینده خود در مجلس شورای اسلامی انتخاب کنند که ویژگی هایی شبیه آیت الله مدرس داشته باشند.
امام جمعه یاسوج بیان کرد: حدود ۶۰ سال است که رژیم صهیونیستی علاوه بر اشغال سرزمین فلسطین انواع جنایت های ددمنشانه را نیز علیه ملت مظلوم آن مرتکب می شود.
حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: عده زیادی از مردم مظلوم فلسطین بر اثر جنایت های غیرانسانی رژیم صهیونیستی تاکنون جان باخته یا آواره شده اند.
وی ابراز داشت: مقاومت و ایستادگی بهترین راهکار برای مبارزه ملت مظلوم فلسطین با رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی خواهد بود.
امام جمعه یاسوج گفت: رژیم صهیونیستی نه تنها برای ملت مظلوم فلسطین بلکه برای تمامی بشریت مضر و خطرناک است و به لطف الهی نیز در آینده ای نزدیک نابود خواهد شد.
حجت الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت: سازمان های بین المللی و مدعیان دروغین طرفداری از حقوق بشر علاوه بر بی تفاوتی نسبت به جنایت های رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین حمایت همه جانبه ای نیز از آن می کنند.
وی به ناآرامی های اخیر کشور به دلیل سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین اشاره کرد و افزود: دشمنان برای سوء استفاده از این موضوع و بر هم زدن امنیت ایران اسلامی برنامه ریزی گسترده ای انجام داده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار