به گزارش « شیعه نیوز »، آنها هفت نفر بودند؛ هفت نفر که به امید ادامه زندگی در جایی دیگر به کوه زده بودند تا شاید بتوانند برای خودشان زندگی بهتری بسازند؛ اما دو ماه بعد از شروع سفر، بعد از آب شدن برف های چالدران، پلیس مرزی جنازه هایشان را روی کوه پیدا کرد.
روزهای پایانی اسفندماه خانواده کامران گودرزی اطلاع دادند که فرزندشان در پی خروج غیرقانونی از کشور، در ترکیه مفقود شده است. جنازه کامران دو ماه بعد، همراه هفت پناه جوی اهل کشورهای دیگر داخل خاک ترکیه و در کوه های نزدیک شهر مرزی چالدران پیدا شد.
طبق اعلام خانواده گودرزی، کامران متولد ۱۳۸۱، اهل تهران، در تاریخ ۲۸ اسفند ۹۸ از طریق مرز زمینی قصد ورود به خاک ترکیه را داشته که با «برخورد غیرانسانی پلیس ترکیه» در کوه های مملو از برف رها شده و جان باخته است. این گزارش روایت دو ماه بلاتکلیفی و حیرانی خانواده گودرزی از 25 اسفند 98 تا 27 اردیبهشت 99 است که در آخر منتهی به این شد که جسد پسرشان را میان جنازه های روی هم انبار شده ای در پزشکی قانونی چالدران شناسایی کردند.
آنها هفت نفر بودند؛ هفت نفر که به امید ادامه زندگی در جایی دیگر به کوه زده بودند تا شاید بتوانند برای خودشان زندگی بهتری بسازند؛ اما دو ماه بعد از شروع سفر، بعد از آب شدن برف های چالدران، پلیس مرزی جنازه هایشان را روی کوه پیدا کرد. کامران هم یکی از آنها بود. فرزند سمیه و عباس که 40 روز است هر روز سر مزارش می روند و آن را گلباران می کنند؛ 17ساله ای پرشور که دلش می خواست جای دیگری زندگی کند. بعد از دو ماه بی خبری که کامران به خانه برگشت، تمامی محله خانی آباد، با ماشین های عروسی که قطار شده بودند، با زنان داغداری که ...

سرخط اخبار