سیدصادق حسینی گفت: بیان مطالبات مردمی و ترویج ارزش های انقلابی رسالت امروز تمامی رسانه ها است که باید در اولویت قرار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان کردستان، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در نشست هم اندیشی نقش رسانه در ترویج تفکر بسیجی و ارتقای سطح سواد رسانه ای اعلام کرد: یکی از رسالت های اساسی رسانه ها در کنار بیان مطالبات مردمی، ترویج ارزش های انقلابی است و رسانه باید با ترویج خوبی ها و معروفات فرهنگ انقلاب اسلامی را معرفی کند.
وی با اشاره به اینکه هرکسی با هر رسانه ای مخاطب خاص خود را دارد، افزود: باید با تولید محتواهای ارزشی برای ترویج ارزش ها و فرهنگسازی در این زمینه تلاش کرد.
وی خاطر نشان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه باید زمینه ساز برقراری پیوند بین مردم جامعه و مسوولان باشند و در این راستا می توان با انعقاد تفاهم نامه سه جانبه بین صدا و سیما، ارشاد اسلامی و بسیج رسانه بیشتر به این موضوع پرداخت.
فرمانده سپاه بیت المقدس اعلام کرد: رسانه امروز جزیی از زندگی مردم است و باید بتواند خدمات و توانمندی های نظام را منعکس و مطالبات مردم را بیان کند.
حسینی تصریح کرد: انتقاد سازنده از مسوولان، دقت، سرعت و صحت باید در اخبار رسانه ها مدنظر قرار گیرد و اصحاب رسانه با نقد درست از عملکرد ادارات به پویایی ادارات و کاهش تخلفات کمک کنند.
وی بر توجه رسانه ها برای تولید محتوا متناسب با سنین مختلف تاکید کرد و گفت: رسانه باید برای رده های سنی مختلف محتوای رسانه ای تولید کند.
وی در پایان خواستار استفاده از ظرفیت نخبگان و جوانان شد و اذعان کرد: در این راستا تشکیل قرارگاه فرهنگی و رسانه ای در استان ضروری است.
پایان پیام/ 713

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار