۴۳ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن در روزهای پایانی هفته از تلویزیون پخش می شوند که بخش عمده ای از آن ها به سینمای دفاع مقدس تعلق دارد.

به گزارش ایمنا ، فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «بلمی به سوی ساحل»، «شهریور ۲۰»، «ویلایی ها»، «تپه عقاب ها»، «چراغ های ناتمام»، «پینوکیو»، «پدران و دختران»، «طلا و مس»، «فراتر از فریب»، «خشم»، «مردی از جنس بلور»، «آژانس شیشه ای»، «تولد دوباره»، «امپراطور پاریس»، «سارا»، «تا آخر دنیا»، «افسانه قعر آب»، «ماجراهای هاکلبری فین»، «افسانه کلورات»، «سرب»، «سرود خاک»، «بازی کلمات»، «پرواز»، «پس گروهان هفتم چی شد»، «ساکت شو»، «زمین سرگردان»، «شش قهرمان»، «بوی خوش زندگی»، «جویندگان گنج»، «یورش»، «عشق پر دردسر»، «لئون»، «دره روشنایی»، «بیلینکی بیل»، «رودولف گربه سیاه»، «آجیل فروشی»، «بچه های ابدی»، «عملیات آجیلی ۲»، «گوبی»، «جهان نو ۲»، «سجاده آتش»، «آلما» و «مرغ دریایی» پنج شنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ شهریور ماه از شبکه های سیما روی آنتن می رود.
شبکه یک سیما
فیلم سینمایی «بلمی به سوی ساحل» به کارگردانی «رسول ملاقلی پور» پنج شنبه ۲۷ شهریور ماه ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می شود.
داستان فیلم اواخر مهرماه ۱۳۵۹ هنگامی روی می دهد که خرمشهر در آستانه سقوط قرار دارد. یک گردان از پاسداران به فرماندهی مرتضی برای کمک به رزمندگان این شهر از تهران حرکت می کند و...
خسرو ضیایی، عطاء الله سلمانیان، بهزاد بهزادپور، جعفر دهقان و فرید کشن فلاح از بازیگران «بلمی یه سوی ساحل» هستند.
فیلم تلویزیونی «شهریور ۲۰» به کارگردانی «محمدرضا ورزی»، جمعه ۲۸ شهریور ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
«شهریور ۲۰» با موضوعیت سقوط رضاشاه و ورود متفقین به ایران است که استعفا و تبعید رضا شاه توسط انگلستان دست مایه اصلی این فیلم است.
فیلم سینمایی «ویلایی ها» ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار