ایسنا/بوشهر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: هرگونه تجمع و مراسم در فضای حقیقی در روز ۱۳ آبان در استان بوشهر ممنوع است و برگزاری این آیین در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باید مورد توجه قرار بگیرد.

مجید خورشیدی روز گذشته در جلسه ستاد مدیریت کرونا استان بوشهر با تاکید بر ممنوع بودن تشکیل جلسات غیر ضروری ادارات و دستگاه های اجرایی افزود: مراسم تشییع اموات باید با تعداد محدودی برگزار شود و در آرامستان ها مشایعت کنندگان باید کمتر از ۲۰ نفر باشند.
وی افزود: نظارت بر ممنوع بودن نصب چادر در سواحل و تفریحگاه های استان بوشهر شبانه روزی است و با افراد خاطی برخورد می شود.
خورشیدی استفاده از ماسک را مهم ترین موارد از رعایت پروتکل بهداشتی دانست و بیان کرد: هر چند این مهم در استان بوشهر نسبت به گذشته بهبود یافته ولی تا رسیدن به نقطه مطلوب و رعایت ۱۰۰ درصدی فاصله داریم که باید این مهم مورد توجه همه مردم قرار بگیرد.
معاون استاندار بوشهر بر نقش فعالان شبکه های اجتماعی و فضاهای مجازی در فرهنگ سازی استفاده از ماسک و خطرات ابتلا به کرونا تاکید کرد.
وی خاطرنشان کرد: از مسئولان گروه های فضاهای مجازی، اعم از پیام رسان های واتساپ، اپلیکیشن و سایر پیام رسان های داخلی درخواست می شود؛ در چندین مورد روزانه تبلیغ لازم برای استفاده از ماسک و رعایت پروتکل ها به مخاطبان صورت گیرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار