لطیفی کارگردان: مخاطبان حق دارند که به آنان فیلم های فاخر ارائه شود

عصر ایران پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۶

لطیفی کارگردان گفت: ارائه کارهای وزین با فیلم نامه دقیق، کاملا آماده و اثربخشی بهتر نیاز به زمان و شرایط مناسب دارد، مخاطبان ما حق دارند که کارهای فاخر به آنان ارائه شود.
به گزارش روابط عمومی برنامه تلوزیونی «سلام صبح بخیر»، محمدحسین لطیفی کارگردان امروز با حضور در برنامه «سلام صبح بخیر» طی گفتگویی که با این برنامه داشت درباره علت کم کار شدن خود، گفت: ارائه کارهای وزین با فیلم نامه دقیق، کاملا آماده و اثربخشی بهتر نیاز به زمان و شرایط مناسب دارد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر فیلمنامه خواجه نصیر را آماده داریم، عنوان کرد: با توجه به اینکه یک جوان و نوجوان حق دارد که کارهای نسبتا فاخر به آنها ارائه شود باید مدیران سینما و تلوزیون نیز شرایط مساعد را برای ارائه چنین کارهایی فراهم کنند.
این کارگردان با بیان اینکه در حال حاضر بنده هر دوهفته یکبار پیشنهاد یک کار را رد می کنم، اظهار کرد: ما هر از چندگاهی باید جا را خالی کنیم که جوانان وارد عرصه شوند و دیگر اینکه مقداری گزیده تر کار کنیم.
لطیفی افزود: امروز در مقوله سینما اتفاقی رخ داده که در جدول فروش، کمدی خاصی گوی و میدان مخاطبان را به خود اختصاص داده است و اگر بخواهید ژانر متفاوتی را امتحان کنید شاید چندان موفق نباشید.
وی با بیان اینکه در نظر دارم به سمت سینمای کودک حرکت کنم، ابراز کرد: ما باید کارهایی را انجام دهیم که حداقل حال خودمان را روی صحنه خوب کند.
این کارگردان درباره برنامه هفت، گفت: در برنامه هفت اگر بنده هستم به دلیل وجود بزرگانی نظیر آقای جیرانی و افخمی بوده که روی آن صندلی نشستند و امروز آن را به من واگذار کردند و شاید فردا به کس دیگری واگذار شود. ...

سرخط اخبار