گل گهر سیرجان - سرخپوشان پاکدشت بازی بزرگ هفته

دریافت خبر : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۱
گل گهر سیرجان - سرخپوشان پاکدشت بازی بزرگ هفته

دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ آزادگان امروز در شهرهای مختلف برگزار خواهدشد.
به گزارش ایلنا، در شرایطی که امروز توجه همه به بازی های لیگ برتر خواهد بود دیدارهای لیگ آزادگان هم برگزار می شود تا یک روز کاملا فوتبالی در پیش داشته باشیم. رقابت تیم های لیگ دسته اول در بالای جدول بسیار فشرده است و 6 تیم برای صعود به لیگ برتر می جنگند. در این گزارش قصد داریم مروری بر مهم ترین بازی های امروز و شرایط جدول رده بندی در آستانه این دیدارها داشته باشیم:
گل گهر سیرجان – سرخپوشان پاکدشت
مطابق سال های گذشته شاگردان وینگو بگوویچ در سیرجان از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر هستند. در سمت دیگر سرخپوشان پاکدشت چند روز پیش مهدی پاشازاده را به عنوان سرمربی خود انتخاب کردند تا کاپیتان سابق استقلال در اولین بازی خود به مصاف تیم مدعی گل گهر می رود. پاشازاده که در سال های اخیر نشان داده کار در لیگ های دسته پایین تر را خیلی خوب بلد است می تواند برگ برنده تیم پاکدشتی در این بازی باشد.
دو تیم در شرایطی وارد این بازی خواهند شد که شرایط خوبی را تجربه نمی کنند. گل گهر که در ابتدای فصل فاصله زیادی با حریفان خود داشت با نتایج نه چندان خوب در هفته های اخیر نفس مدعیان را پشت سر خود حس می کند و اگر در این بازی هم نتواند به پیروزی برسد جایگاهش به خطر خواهد افتاد. در سمت دیگر عملکرد سرخپوشان در هفته های اخیر هرگز در حد یک تیم مدعی نبوده و آ ن ها در 5 بازی قبل خود تنها یک برد را تجربه کرده اند.
دیدار رفت دو تیم با تساوی 1-1 به پایان رسید.
آلومینیوم اراک – قشقایی شیراز
دو تیم در شرایطی به مصاف هم می روند که در جدول همسایه هستند. آلومینیوم با 38 امتیاز ...

[ مشاهده متن کامل گل گهر سیرجان - سرخپوشان پاکدشت بازی بزرگ هفته ایلنا ]