مشاور رییس جمهور و نماینده قوه مجریه در شورای نظارت، در نامه ای خواستار بررسی مجدد موضوع عادل فردوسی پور و برنامه نود در شورای نظارت بر سازمان صداوسیما شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ آشنا، مشاور رییس جمهور و نماینده قوه مجریه در شورای نظارت، در نامه ای خطاب به حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای خواستار بررسی مجدد موضوع عادل فردوسی پور و برنامه نود در شورای نظارت بر سازمان صداوسیما شد.
در بخشی از نامه آشنا آمده است:
در حال حاضر عادل فردوسی پور نه تنها اجازه اجرای زنده در هیچ یک از شبکه های تلویزیون را ندارد و حتی گزارش بازی های فوتبال نیز از او گرفته شده است، بلکه شواهد متعددی نشان می دهد که امکان اجرای زنده وی در آی پی تی وی ها و فضای مجازی نیز به صورت غیررسمی ممنوع شده است».
متاسفانه در وقوع اتفاق تعطیلی برنامه ۹۰ عملکرد شورای نظارت بر سازمان صداوسیما هم تسهیل کننده بود. ناکارآمدی این شورا و اتخاذ رویکرد سیاسی در برابر تعطیلی برنامه ۹۰، به تصمیم غلط مدیران سازمان مشروعیت بخشید.
مستدعی است دستور فرمایید با توجه به نامشخص بودن دلایل حذف مجری و تعطیلی برنامه ۹۰، وارد آمدن صدمه جدی به اعتبار رسانه ملی و اعتماد مخاطبان به این سازمان، افت کیفی گزارشگری فوتبال در شبکه سه و شبکه ورزش، ناموفق بودن برنامه «فوتبال برتر» و آغاز یک برنامه آلترناتیو در شبکه ایران اینترنشنال، بار دیگر موضوع عادل فردوسی پور و برنامه نود در دستور کار شورای نظارت بر سازمان صداوسیما قرار گیرد

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار