برگزاری مسابقات بین المللی قرآن سرمایه گذاری فرهنگی است/ رقابت ها تریبونی برای تبیین آرمان های انقلاب

دریافت خبر : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸
برگزاری مسابقات بین المللی قرآن سرمایه گذاری فرهنگی است/ رقابت ها تریبونی برای تبیین آرمان های انقلاب
نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم، در شرایط تحریم های ظالمانه امریکا را تریبونی برای تبیین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

زهرا سعیدی مبارکه نماینده مردم مبارکه اصفهان در مجلس در گفت وگو با خبرنگار ویژه نامه مسابقات بین المللی قرآن خبرگزاری فارس گفت: تمسک مسلمانان به قرآن کریم به عنوان کتاب مشترک عامل وحدت و اتحاد کشورهای اسلامی است.
نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: کلام الله مجید کتاب مشترک مسلمانان است و هیچ مشابهی نداشته، ندارد و نخواهد داشت و هر آنچه ما داریم از قرآن است و هزینه کردن در این مسیر را نباید به عنوان هزینه تلقی کرد، بلکه نوعی سرمایه گذاری فرهنگی محسوب می شود.
وی اظهار کرد: برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم در راستای ذخیره و افزایش سرمایه معنوی است و حاضران در این مسابقات چه میهمان، میزبان و شرکت کنندگان نور چشم و عزیز ما هستند.
عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس دهم با اشاره به لزوم برنامه ریزی صحیح و آبرومندانه برای سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن برای اعتلای نام ایران اسلامی متذکر شد :به نظر من برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم با توجه به تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه ای که هیچ منطقی در جهان آن را نمی پذیرد می تواند برای جمهوری اسلامی ایران تریبونی برای ...

[ مشاهده متن کامل برگزاری مسابقات بین المللی قرآن سرمایه گذاری فرهنگی است/ رقابت ها تریبونی برای تبیین آرمان های انقلاب فارس نیوز ]