دو مرد فریبکار که با اجاره کردن یک نمایشگاه، خودرو های امانتی مردم را به صورت قولنامه ای به فروش رسانده و پول میلیاردی به جیب زده بودند، بازداشت شدند.

به گزارش جهان نیوز ، ۲۵ فروردین ماه امسال بود که زنی میانسال وارد دادسرای ناحیه شش تهران شد و ماجرای یک کلاهبرداری را مطرح کرد. او گفت که صاحب یک نمایشگاه، خودرویی را که او برای فروش در آنجا به امانت گذاشته بود به قیمت پایین تر از بازار فروخته که از او شکایت دارد. بعد از مطرح شدن شکایت پرونده به دستور بازپرس در اختیار تیمی از کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار گرفت. زن میانسال در توضیح بیشتر شکایت خود گفت: من یک خودروی رنوکلیوس داشتم که آن را برای فروش به نمایشگاهی در خیابان مطهری بردم. صاحب نمایشگاه مردی ۴۰ ساله بود که خودش را یاسر معرفی کرد و گفت که می تواند ماشینم را به قیمت بالاتر از نرخ بازار به فروش برساند که قبول کردم و ماشین و اسناد آن را به یاسر سپردم و منتظر ماندم خودرو را فروخته و پول آن را به من برساند. زن میانسال ادامه داد: مدتی از سپردن خودرو گذشت، اما خبری از فروش آن نشد و یاسر هم مدام امروز و فردا کرد تا اینکه متوجه شدم ماشینم را به صورت قولنامه ای به قیمت ۵۰۰ میلیون تومان یعنی کمتر از نرخ بازار فروخته و فراری شده است.
در شاخه دیگری از تحقیقات مشخص شد که شکایت های مشابهی به پلیس گزارش شده است. بررسی شکایت ها هم حکایت از این داشت که متهم به همان شیوه از فروشندگان خودرو های گرانقیمت کلاهبرداری کرده است. تحقیقات میدانی پلیس هم نشان داد که یاسر با همدستی دوستش حامد نمایشگاهی در خیابان مطهری اجاره کرده است و خودرو های امانتی را با وعده فروش به قیمت بالاتر به صورت قولنامه ای به قیمت پایینی فروخته و پول آن را که یک و نیم میلیارد تومان بود به جیب زده و سپس متواری شده اند.
صاحب نمایشگاه وقتی مورد تحقیق پلیس ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار