گفت و گوی جذاب ما با گروه دختران نینجا را از نظر می گذرانید.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، سال های گذشته انتشار تصاویری از دختران سیاه پوش، شبکه های مجازی را تکان داد؛ کسانی که برخلاف تصورات با نمایش های رزمی خیره کننده، واژه ای به نام "دختران نینجا" را به عموم مردم معرفی کردند. حالا پای گروه دیگری از آن ها به تلویزیون باز شده و حالا بیش از پیش این رشته ورزشی مورد توجه واقع شده است.
میزبان دختران نینجا بودیم؛ دخترانی سیاه پوش که برخلاف رشته شان خشن نیستند و از همان ابتدای ورود نشان دادند که می توان کنارشان شاد بود. بیشترشان بچه های مدرسه ای بودند که به جای روپوش سفید و قلم به دست گرفتن، پشتک می زدند و حرکات آکروباتیک اجرا می کردند.
هرچند که به گفته فریبا فرجی پور مربی شان از دانش آموزان خوب مدرسه هستند، اما عشقشان به نینجوتسو آن ها را به عضویت گروه دختران نینجا درآورده است. شیطنت های خود را داشتند و از روشن شدن میکروفن های سالن کنفرانس خنده شان می گرفت. همکلامشان شدیم. آن ها از انتخاب این رشته، تفریحات و خاطره هایشان گفتند. هرچند که بچه های نینجا کم حرف بودند و مربی شان بیشتر پاسخگوی سوالات بود.
در ادامه گفت وگوی ما را با گروه دختران نینجا می خوانید.
برای شروع گفتگو، در مورد رشته نینجوتسو و زمان ورود آن به ایران صحبت کنید.
نینجوسو هنری رزمی است که ریشه در کشور ژاپن دارد. ماساکی هاتسومی سی و چهارمین و آخرین استاد بزرگ این رشته در ژاپن است که استاد فرجی، بنیانگذار نینجوتسوی ایران زیر نظر او آموزش دیده است. آقای فرجی در ادامه این تعلیمات را در ایران ارائه می دهد و از سال ۱۳۶۹ نینجوتسو وارد ایران شد. نینجوسو مجموعه ای از کار با سلاح، هنر دفاع شخصی، هنر آکربات و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار