وزیر دفاع با اشاره به نامگذاری شعار سال ۹۹ توسط رهبر انقلاب به نام «جهش تولید» بر افزایش سریع ظرفیت تولید ماسک، مواد ضدعفونی کننده، تولید لباس های ویژه کادر درمانی تأکید کرد.

- اخبار سیاسی -
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم ، نشست قرارگاه پدافند زیستی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور امیر سرتیپ حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، حجت الاسلام و المسلمین آقاجانپور، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، معاونین و مدیران عامل سازمان های وزارت دفاع برگزار شد.
امیر سرتیپ حاتمی در این جلسه با تقدیر از تلاش سازمان های وزارت دفاع در مبارزه با بیماری کرونا از بدو شیوع این ویروس در کشور و مخصوصاً در ایام تعطیلات نوروز اظهار داشت: وزارت دفاع با بسیج ظرفیت ها و امکانات خود و همچنین استفاده از سرریز دانش دفاعی خود نقش بسزایی در مبارزه با ویروس کرونا ایفا کرد و من از تک تک دست اندرکارانی که در بخش های مختلف این مجموعه همچنان در حال فعالیت شبانه روزی هستند تشکر می کنم.
اختصاص 100هزار میلیارد تومان برای حمایت اقتصادی در بحران کرونا
 وی هدف از تشکیل قرارگاه پدافند زیستی وزارت دفاع را تجمیع ظرفیت ها و انسجام بین سازمانی در وزارت دفاع برشمرد و گفت: برابر فرمایشات فرمانده معظم کل قوا مواجهه با ویروس کرونا در شرایط فعلی به نوعی رزمایش تلقی می شود و همه بخش های نیروهای مسلح و به ویژه وزارت دفاع تمام همت خود را نسبت به رفع نیازهای بخش بهداشت و درمان کشور به ویژه کمک به ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا و قرارگاه بهداشتی امام رضا(ع) ستادکل معطوف دارند.
وزیر دفاع در این جلسه با اشاره به نام گذاری شعار سال 99 از سوی مقام معظم رهبری (مدّ ظلّه العالی) به نام «جهش تولید» بر افزایش سریع ظرفیت تولید ماسک، مواد ضدعفونی کننده، تولید لباسهای ویژه کادر درمانی، تجهیزات بیمارستانی و سایر اقلام مورد نیاز مجموعه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار