چمنیان: با حداکثر ظرفیت به مصاف استقلال می رویم/به داور مسابقه احترام می گذریم

لوگوی فارس نیوز فارس نیوز . یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۴۶
مربی تیم تراکتور گفت: مصدومیت دژاگه و حاج صفی برطرف شده و با حداکثر ظرفیت تیم به مصاف استقلال می رویم.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، عباس چمنیان در کنفرانس خبری پیش از بازی تراکتور برابر استقلال تهران گفت: بدون تردید استقلال یکی از تیم های بزرگ کشور با سابقه درخشان است و همواره مورد احترام بوده و با توجه به اینکه استقلال در جدول همسایه مجاور تیم تراکتور است، کسب امتیاز برابر این تیم برای ما هدف است.
 وی گفت: بعد از بازی ذوب آهن فاصله زمانی زیادی با تیم استقلال داشتیم و علاوه بر استراحت و ریکاوری و رسیدگی به مصدومان، روی نقاط ضعف تیم کار کردیم و سعی کردیم کیفیت کار گروهی تیم را ارتقا دهیم.
مربی تیم تراکتور گفت: اولویت اول ما فوتبال با کیفیت در شان تراکتور و هوادارانش است و اولویت بعدی کسب نتیجه است که تا حالا نتایج تیم رضایت بخش نسبی بوده و تلاش می کنیم بازی به بازی بهتر شویم تا نیم فصل اول در جایگاه مناسبی در جدول قرار گیریم و در نیم فصل دوم نتایج بهتری کسب کنیم.
چمنیان افزود: تیم استقلال را آنالیز و ارزیابی کردیم و طبیعی است حریفان نیز ما را آنالیز کردند و سعی می کنیم در هر بازی علاوه بر داشته های قبلی، یک برنامه فنی و استراتژی جدیدی داشته باشیم که کمک کند در کسب نتیجه مطلوب و خوشبختانه مصدومان تراکتور هم رسیده و سعی خواهیم کرد در این بازی که میزبان هستیم نتیجه مطلوب کسب کرده و با کسب حداکثر امتیاز خود را بالای جدول حفظ کرده و از جمع صدرنشینان عقب نماییم.
وی اظهار داشت: اشکان دژاگه مصدومیتش برطرف شده و احسان حاج صفی هم به این بازی رسیده و براساس دیدگاه آقای شجاعی و کادر فنی از حداکثر ظرفیت خود در بازی مقابل استقلال استفاده خواهیم کرد.
چمنیان گفت: یکی از برنامه های تراکتور احترام به داوران است و آقای بیژن حیدری از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار