مربی فوتبال در مورد وبینار فدراسیون فوتبال با حضور آرسن ونگر صحبت کرد.
به گزارش ایلنا، حمید عبداللهی، مربی فوتبال که در ماشین سازی و پارس جم فعالیت کرده است در وبینار امروز فدراسیون فوتبال که میان مربیان ایرانی و آرسن ونگر برگزار شده بود حضور داشت و نقطه نظراتش را در مورد این جلسه بیان کرد:
در مورد وبیناری که برگزار شد با حضور آرسن ونگر باید تشکر کنم از دبیرکل فدراسیون و رییس آموزش فدراسیون که باعث برگزاری این برنامه شدند. ای کاش جوری برنامه ریزی می کردند که مربیان دعوت شده در یک سالن بزرگ کنار هم باشند تا بعد از صحبت های آقای ونگر مربیان هم بتوانند از هم استفاده کنند. خصوصا به خاطر بزرگانی که در این جلسه بودند که خیلی باعث می شد بتوانیم از حضورشان استفاده کنیم. با حضور فیزیکی و با رعایت پروتکل های بهداشتی می شد بازدهی بهتری از این وبینار گرفت. 
این وبینار می توانست خیلی بهتر باشد از این جهت که پرسش و پاسخ های مطرح شده خوب بود ولی باید از آقای ونگر خیلی حرفه ای تر استفاده می کردیم و در حقیقت اطلاعاتی از او می گرفتیم که اطلاعات فوتبال ما و مسائلی در مورد مدیریت فوتبال خصوصا از جانب مربیان بزرگ حاضر در این جلسه خوب بود ولی می شد در مسائلی مثل شکل تمرین، پیچیدگی های تاکتیکی و... که مورد نیاز مربیان فوتبال ماست و اینکه خواسته خودمان را چطور بتوانیم در زمین پیاده کنیم و چه تمریناتی این نتایج را حاصل می کند. این موارد می شد در این جلسه مطرح شود. با توجه به نوع فوتبالی که ونگر در آرسنال ارائه می داد در مورد شکل تمرینات و بازی ها می شد اطلاعات بهتری از او گرفت ولی در کل جلسه خوبی بود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار