قدردانی۲۵۹ نماینده مجلس در حمایت از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج)

دریافت خبر : سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰
قدردانی۲۵۹ نماینده مجلس در حمایت از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج)
عضو هیات رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز بیانیه ۲۵۹نماینده مجلس شورای اسلامی را در حمایت از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) قرائت کرد. متن بیانیه بدین شرح است : بسم الله الرحمن الرحیم  میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان مهدی موعود (عج) روز سربازان گمنام آن حضرت فرصتی است تا از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) و مجاهدت های خاموش این عزیزان، تقدیر و تشکر شود. ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک میلاد حضرت مهدی صاحب الزمان (عج) و تبریک روز سربازان گمنام به محضر مقام معظم رهبری فرماندهی کل قوا و ملت شریف ایران، از تلاش های سربازان آن حضرت در پایگاه عظیم مبارزه با جهاد از خدمات این عزیزان در تأمین امنیت کشور تقدیر و تشکر می نماییم. این روز عزیز را به وزیر محترم اطلاعات و تمامی مدیران و کارکنان آن وزارتخانه در سراسر کشور تبریک می گوییم.

عضو هیات رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز بیانیه ۲۵۹نماینده مجلس شورای اسلامی را در حمایت از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) قرائت کرد.
متن بیانیه بدین شرح است :
بسم الله الرحمن الرحیم 
میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان مهدی موعود (عج) روز سربازان گمنام آن حضرت فرصتی است تا از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) و مجاهدت های خاموش این عزیزان، تقدیر و تشکر شود.
ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک میلاد حضرت مهدی صاحب الزمان (عج) و تبریک روز سربازان گمنام به محضر مقام معظم رهبری فرماندهی کل قوا و ملت شریف ایران، از تلاش های سربازان آن حضرت در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد از خدمات این عزیزان در تأمین امنیت کشور تقدیر و تشکر می نماییم.
این روز عزیز را به وزیر محترم اطلاعات و تمامی مدیران و کارکنان آن وزارتخانه در سراسر کشور تبریک می گوییم.

[ مشاهده متن کامل قدردانی۲۵۹ نماینده مجلس در حمایت از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) وزارت اطلاعات ]

آخرین اخبار وزارت اطلاعات