رزمایش بزرگ پهپاد های تهاجمی سپاه پاسداران برای نخستین بار + عکس

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۷
رزمایش بزرگ پهپاد های تهاجمی سپاه پاسداران برای نخستین بار + عکس
رزمایش بزرگ پهپاد های تهاجمی - رزمی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام "الی بیت المقدس یک" در منطقه عمومی خلیج فارس برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: در این رزمایش برای نخستین بار ۵۰ فروند هواپیمای بدون سرنشین تهاجمی ۱۷۰ RQ ایرانی همراه با تعدادی دیگر از پهپاد های تهاجمی و رزمی شرکت کردند.
سردار سرتیپ پاسدار «امیرعلی حاجی زاده» افزود: در این رزمایش که برای اولین بار با حضور این شمار از پهپاد ها در ایران و کشور های منطقه برگزار شد، پهپاد ها همزمان در عملیات تهاجمی - رزمی، با حمله به اهداف از پیش تعیین شده در فاصله بیش از هزار کیلومتری در جزیره بنی فاروربا دقت بالا مورد اصابت قرار داده و منهدم کردند.
وی افزود: با طلوع قدرت هوایی جدید کشور در رزمایش الی بیت المقدس یک، نیروی هوافضای سپاه صاحب بزرگترین ناوگان پهپاد بمب افکن تهاجمی منطقه شد.
سردار حاجی زاده گفت: همه فناوری های توسعه این پهپاد ها در مرکز تحقیقات و سازمان خودکفایی این نیرو طراحی، تولید و عملیاتی شده است.
وی افزود: در سایه تدابیر و منویات حکیمانه و دوراندیشانه رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز دارنده بزرگترین ناوگان هواپیمای بدون سرنشین بمب افکن تهاجمی در منطقه ...

[ مشاهده متن کامل رزمایش بزرگ پهپاد های تهاجمی سپاه پاسداران برای نخستین بار + عکس ابنا ]