انهدام ۲ باند سرقت وسائط خودرو در پایتخت

لوگوی باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۴۴
معاون مبارزه با سرقت وسایل نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اعضای ۲ باند سارقان لوازم خودرو و دستگیری مالخر اموال سرقتی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، سرهنگ کارآگاه سید شمس الدین میرزکی اظهار داشت: با افزایش وقوع سرقت باطری و لوازم داخل خودرو، تیمی از کارآگاهان اداره بیستم پلیس آگاهی تهران دستگیری و شناسایی سارق یا سارقان لوازم داخل خودرو وارد عمل شدند.
وی عنوان کرد: با حضور کارآگاهان در محل های سرقت، مشخص شد که سرقت های لوازم داخل خودرو توسط ۲ سارق حرفه ای که به تازگی از زندان آزاد شده اند، انجام می شود.
معاون مبارزه با سرقت وسایل نقلیه پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه کارآگاهان اداره بیستم پلیس آگاهی تهران، به دست آوردند متهمان پس از رهایی از زندان یک باند ۲ نفره را تشکیل و پس از سرقت لوازم داخل خودرو، اموال سرقتی را به مرد جوانی می فروشند، اضافه کرد: متهمان که متوجه تحت تعقیب بودنشان شده بودند، مخفیگاه خود را ترک و به محل جدیدی گریختند.
این مقام انتظامی، توضیح داد: در ادامه تحقیقات پلیسی، مالخر اعضای این باند شناسایی و در حالی که سوار بر خودروی پژو ۲۰۶ خود در جنوب تهران در حال تردد بود، دستگیر شد.
سرهنگ میرزکی با اشاره به اینکه از مخفیگاه مالخر ۱۱۰ باطری خودرو کشف شد، توضیح داد: مالخر، معترف شد که این اموال را از فرد دیگری خریده که با دستگیری این متهم از مخفیگاه وی، ۲۳۰ باطری نو و کار نکرده کشف شد.
وی با بیان اینکه در مجموع از اعضای این ۲ باند، ۳۴۰ باطری سرقتی کشف شد، افزود: تاکنون ۲۰ نفر از مال باختگان باطری های سرقتی شناسایی شدند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: با دستگیری مالخر، ۲ سارق حرفه ای لوازم داخل خودرو تحت تعقیب نیز در پاتوق جدیدشان شناسایی و دستگیر شدند.
معاون مبارزه با سرقت وسایل نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار