آریا بانو - در این ویدئو مراسم عقد همکار محسن تنابنده را مشاهده می کنید
محسن تنابنده بازیگر و کارگردان معروف سینمای ایران است که با سریال پایتخت معروف شد. او در صفحه اینستاگرامش ویدئویی منتشر کرد که در آن مراسم عقد دو تا از همکارانش را نشان می داد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ویدئوی مراسم عقد همکار محسن تنابنده را در پشت صحنه کار جدیدش برای شما قرار دهیم.
مراسم عقد همکار محسن تنابنده
محسن تنابنده با انتشار ویدئوی زیر نوشت:
پایان یه روز کاری
شروع یه زندگی نو
یه عقد ساده میان دو همکار
سر صحنه فیلمبرداری،به صرف شیرینی و چای
با رعایت همه پروتکلهای بهداشتی
فقط ٢٠دقیقه طول کشید
ویدئو مراسم عقد دو همکار تنابنده
بد نیست درباره محسن تنابنده بیشتر بدانید
محسن تنابنده در 26 فروردین 1354 از یک خانوادهٔ دامغانی در تهران زاده شد. او فرزند دوم خانواده است و جز خودش، سه برادر و سه خواهر دارد، خانواده تنابنده به اقتضای شغل پدر به پیکان شهر می روند. پس از مدتی سکونت درآنجا به اسلامشهر رفته و مقیم این شهر حاشیه تهران می شوند، مقاطع تحصیلی ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان را در اسلامشهر سپری کرد، او فارغ التحصیل رشته بازیگری است.
بازیگر معروف و همسرش
تنابنده به طور حرفه ای فعالیت بازیگری خود رادر عرصهٔ تئاتر یک سال قبل از ورودش به دانشگاه، در سال 1374 با بازی در نمایش بارعام و پس از آن نمایش جریان عصبی که هر دو اثر نوشته و کار حسن وارسته است آغاز کرد. پس از تجربهٔ چند نقش در تئاتر با این کارگردان، با بازی در فیلم دانه های ریز برف به کارگردانی علیرضا امینی در سال 1382 وارد سینما شد، البته او ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار