ایران اکونومیست- رییس سازمان اداری و استخدامی کشور تاکید کرد: چنانچه دستگاه های اجرایی زیرساخت های لازم را فراهم کنند، دورکاری منعی ندارد.

«جمشید انصاری» در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهارداشت: دورکاری یعنی اینکه زیرساخت هایی در دستگاه ها فراهم شود که کارمندان از منزل کار خود را انجام دهند.
وی افزود: ما گفتیم هر دستگاهی که این زیرساخت را فراهم کند می تواند از خدمات کارکنان به صورت دورکاری استفاده کند اما دورکاری به منزله تعطیلی نیست و این را هم به دستگاه ها ابلاغ کردیم.
رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: چنانچه ستاد ملی مدیریت کرونا درباره دورکاری تصمیم گیری کرده و ابلاغ کند، آن را انجام می دهیم.
وزارت نیرو دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی
رییس سازمان اداری و استخدامی درباره عملکرد دستگاه ها در سال ۹۸ گفت: سازمان مدیریت خدمات کشوری همه ساله عملکرد دستگاه های اجرایی را در ابعاد شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی می کند و دستگاه هایی که عملکرد بهتری داشته باشند به عنوان دستگاه های برتر در جشنواره شهید رهایی معرفی می شوند.
وی افزود: امسال با وجود شیوع کرونا، ارزیابی عملکرد چون غیرحضوری بود ارزیابی انجام شد و هم در شاخص عملکرد دو ساله اصلاح نظام اداری و هم در شاخص عملکرد اختصاصی دستگاه ها نتیجه کار در ابتدای شهریورماه به رئیس جمهوری گزارش شد.
انصاری گفت: چون امکان برگزاری مراسم نبود امروز در حاشیه جلسه هیات دولت از دستگاه های برتر تقدیر شد.
وی ادامه داد: در ارزیابی سازمان امور اداری و استخدامی و ارزیابی براساس ساختارهای اعلامی رئیس جمهوری، وزارت نیرو در مجموع شاخص های عمومی، اختصاصی و ارزیابی دفتر رئیس جمهوری به عنوان دستگاه برتر شناخته شد و وزراتخانه های نفت و ارتباطات و فناوری اطلاعات در شاخص های عمومی به عنوان دستگاه برتر شناخته شدند.
 ایرنا

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار