شهید حسین فلاح د ر وصیت نامه خود اورده است: ای ملت دلاور! هرگز امام را تنها نگذارید و خط سرخ شهیدان عزیز را ادامه دهید که سوگند به خدا، خود او پشتیبان این انقلاب است و پیروزى با ماست.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».
تبرک لحظاتمان با شهید حسین فلاح:
بسم الله الرحمن الرحیم
به نام محبوبم الله، با سلام بر مهدى(عج) و با درود بر امام خمینى و به یاد شهیدان گلگون کفن همیشه جاوید انقلاب اسلامى. من با یارى خداوند متعال به جبهه رفتم تا دینم را ادا کنم و به یاری برادران همسنگرم بشتابم.
براى دفاع از اسلام در مقابل هجوم کفار به کشور اسلامى خود در غیبت کبرى امام زمان(عج) و نایب برحقش امام خمینى براى جهاد در راه خدا و اجراى قسط الهى آگاهانه به میدان جنگ با دشمنان خدا و اسلام و ایران عزیزمان مى روم.
وصیت نوشتن به معناى آن است که انسان خود را آماده دیدار با خدایش مى نماید؛ به خانواده عزیزم سلام مى کنم، امیدوارم این سلام آخر مرا بپذیرید و اگر ناراحتى یا نارضایتى از من دارید مرا ببخشید اینک که در بین شما نیستم می دانم چه احساسى دارید امیدوارم ذره اى غم و اندوه به خود راه ندهید زیرا آن کس که به من جان داد اینک جانم را خریده و با کمال میل جانم را تقدیمش مى کنم و به سوى او بازمى گردم.
من آنگاه که بوسیله دشمن بعثى خونخوار تکه تکه شوم، احساس راحتى مى کنم و آن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری