لوئیز سوارز با یک انتقال آزاد به اتلتیکو مادرید می پیوندد و با حضور در تمرین بارسلونا از همبازی های سابقش خداحافظی کرد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، پس از آنکه لوئیز سوارز توانست با باشگاه بارسلونا برای جدایی به توافق برسد با حضور در تمرینات تیم سابقش در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود از هم تیمی های سابقش خداحافظی سوزناکی کرد تا آماده حضور در اتلتیکو مادرید شود.
نشریه «آ اس» (AS) اعلام کرد سوارز در حالی نیوکمپ را ترک خواهد کرد و فصل آینده شاگرد سیمئونه می شود که با قراردادی رایگان و آزاد برای تیم اتلتیکو بازی خواهد کرد. انتظار می رود قرارداد سوارز امشب یا فردا صبح رسمی شود. البته این بازیکن باید در تست پزشکی حضور پیدا کند تا پس از گرفتن تأییدیه نهایی قراردادش را تکمیل کند و این قرارداد به امضای طرفین برسد.
جالب اینکه باشگاه اتلتیکو مادرید هیچ هزینه ای بابت انتقال سوارز از بارسلونا پرداخت نخواهد کرد. در شرایطی که بارسلونا در ابتدا خواسته بود ۱۰ میلیون یورو برای انتقال سوارز دریافت کند اما تصمیمش را تغییر داد چون مهاجم اروگوئه ای در فهرست فروش رونالد کومان قرار داشت و اگر امتناع می کرد اتلتیکو مادرید سراغ ادینسون کاوانی می رفت. سوارز موافقت کرده با کاهش ۵۰ درصدی حقوق هفتگی خود از بارسلونا جدا شود و بتواند برای تیم مادریدی بازی کند. سوارز سالیانه ۷ میلیون یورو دستمزد می گرفت.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار