حضور حضرات آیات جوادی آملی، نوری همدانی و سبحانی در سالگرد ارتحال علامه طباطبایی

فارس نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۰
سی وهشتمین سالگرد ارتحال آیت الله علامه سید محمدحسین طباطبایی با حضور حضرات آیات جوادی آملی، نوری همدانی و سبحانی در قم برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت های دینی خبرگزاری فارس؛ سی وهشتمین سالگرد ارتحال آیت الله علامه سید محمدحسین طباطبایی مفسر قرآن کریم با سخنرانی سه مرجع تقلید در دارالقرآن علامه طباطبایی در قم برگزار می شود.
مرتضى نجفى قدسى مدیر دارالقرآن علامه طباطبایى در گفت وگو با فارس از برگزاری بزرگداشت علامه طی سه شب در قم خبر داد و گفت: امسال هم بزرگداشت سالگرد ارتحال علامه طباطبایی طی سه شب در دارالقرآن علامه طباطبایی در قم برگزار و هر شب یکی از مراجع تقلید شامل حضرات آیات جوادی عاملی، جعفر سبحانی و نوری همدانی ضمن حضور د برنامه برای حاضران سخنرانی می کنند.
وی از برگزاری برنامه های بزرگداشت سالگرد علامه طباطبایی به صورت تخصصی خبر داد و گفت: به دلیل استقبال بالای علاقه مندان از این مراسم، برنامه به صورت تخصصی برگزار و هرشب یکی از گروه های حوزوی ضمن حضور در دارالقرآن علامه درباره موضوعاتی خاص به سخنرانی و ارائه مطلب می پردازند، همچنین سخنرانی مراجع هم با محوریت موضوع همان شب خواهد بود.
نجفی قدسی ادامه داد: اولین شب از برنامه بزرگداشت چهارشنبه ۲۲ آبان و با همکاری و حضور مجمع عالی حکمت اسلامی برگزار می شود که در این مراسم اساتید علوم عقلی حوزه به سخنرانی می پردازند و آیت الله جوادی آملی هم در همین خصوص برای حاضران سخنرانی می کنند.
وی از حضور آیت الله سبحانی در دومین شب از بزرگداشت سالگرد علامه طباطبایی خبر داد و گفت: دومین شب سالگرد یک هفته بعد یعنی چهارشنبه ۲۹ آبان با همکاری انجمن اصول حوزه و با حضور اساتید سطوح عالی فقه و اصول برگزار و آیت الله جعفر سبحانی هم درباره موضوعات مرتبط سخنرانی می کنند.
مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی بااشاره ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار