استاندار قزوین در جلسه فوق العاده فرماندهی قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در استان قزوین ضمن اعلام جزئیات تعطیلی ادارات در هفته آینده گفت: در این هفته تعطیلی مطلق نداریم.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ در جلسه فوق العاده فرماندهی قرارگاه عملیاتی مبارزه با ویروس کرونا استان که عصر امروز جمعه هفتم آذر ماه به ریاست جمالی پور استاندار قزوین تشکیل شد، موضوع تعیین جزئیات تعطیلی ادارات استان در هفته آتی بررسی شد.
هدایت الله جمالی پور در این جلسه اظهارداشت: با توجه به شرایط موجود هیچ گونه تعطیلی مطلق در ادارات استان نداریم و جزئیات برنامه ها اعلام می شود.
استاندار قزوین تصریح کرد: امیدوارم با همت کارکنان ادارات و دستگاه های مختلف استان و همراهی شهروندان عزیز در رعایت دقیق موازین بهداشتی، شاهد قطع زنجیره ابتلا به کرونا و کاهش آمار مبتلایان و جان باختگان این بیماری منحوس باشیم.
در این نشست جزئیات تعطیلی ادارات بدین شرح اعلام شد:
استانداری، فرمانداری ها، بخشداری ها، مراکز بهداشت و درمان، نیروی انتظامی، صدا و سیما، هلال احمر، آتش نشانی ها و دستگاه های خدمات رسان از جمله آب، برق، گاز، مخابرات و شرکت پخش فرآورده های نفتی استان، خدمات شهری شهرداری ها و حوزه راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای به صورت کامل در طول هفته فعال هستند.
بخش نظارت و بازرسی سازمان های صمت و تعزیرات حکومتی به دلیل نظارت بر بازار در این ایام به صورت کامل فعال خواهند بود.
بخش های خدماتی و نظارتی سازمان جهاد کشاورزی و دامپزشکی در این هفته مشمول تعطیلی نیستند و خدمت رسانی می کنند.
بانک های استان در این ایام با ۵۰ درصد ظرفیت فعال خواهند بود و شعب بانک ها در طول هفته حق برگشت زدن چک مشتریان را ندارند.
واحد های تولیدی در استان نیز فعال هستند و مشمول تعطیلی یک هفته ای نخواهند بود.
هیچ کدام از کارکنان ادارات حق خروج از استان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار