شهرخودرو در صورت صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، کار راحتی برای موفقیت در این مسابقات نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا، با انجام قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۲۰، نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند. شهرخودرو، یکی از نمایندگان ایران در این مسابقات است که برای حضور گروهی باید دو بازی آینده خود در مرحله پلی آف را با پیروزی پشت سر بگذارد.
شهرخودرو در صورت برتری مقابل برنده دیدار چنای هند و الرفاع بحرین، در مرحله نهایی پلی آف به مصاف السیلیه قطر می رود و اگر این دیدار با برتری پشت سر بگذارد وارد گروه B مسابقات متشکل از تیم های الهلال عربستان، شباب الاهلی امارات و پاختاکور ازبکستان می شود.
حضور الهلال به عنوان قهرمان کنونی آسیا، برای سایر تیم های گروه یک چالش جدی به نظر می رسد اما نمی توان از قدرت های امارات و ازبکستان نیز به سادگی عبور کرد.
برای شناخت بهتر این گروه و شانس شهرخودرو به بررسی تیم های حاضر در گروه C پرداختیم:
* الهلال عربستان
پرافتخارترین تیم آسیا که چند هفته قبل، جام قهرمانی را در ژاپن بالای سر برد و اکنون در کشورش با تفاضل گل کمتر در رده دوم قرار دارد، مدعی اصلی صعود از گروه است. حضور ستاره هایی مانند گومیس (آقای گل لیگ قهرمانان آسیا)، جووینکو (ستاره ایتالیایی) و ملی پوشان تیم ملی عربستان، این تیم را به آماده ترین تیم گروه بدل کرده است.
* شباب الاهلی امارات
تیم های اماراتی علی رغم موفقیت در اوایل قرن بیست و یکم، چند فصلی است که با افت فاحش روبرو شده اند اما الاهلی از تیم های نام آشنا برای فوتبال ایران است که در گذشته بازیکنان ایرانی در این تیم عضویت داشتند.
الاهلی بعد از روند سینوسی در سال های گذشته، در این فصل وضعیت نسبتا آماده ای دارد. آنها در فصل جاری در رده دوم فوتبال امارات قرار دارند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار