گوگل اخیراً از سیستم عامل جدید خود یعنی اندروید 11 رونمایی کرد. در این مطلب گوشی هایی که اکنون می توانند این به روزرسانی را دریافت کنند، معرفی می کنیم.

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش بنیان گروه فناوری خبرگزاری آنا از سی نت، با انتشار نسخه نهایی اندروید 11 توسط گوگل، اکنون بسیاری از کاربران این سیستم عامل در سراسر جهان به دنبال این هستند که چه زمانی می توانند این نسخه را روی گوشی خود نصب کنند. همان طور که معمولاً در مورد به روزرسانی های مهم اندروید اتفاق می افتد،دریافت به روزرسانی نسخه 11 بستگی به دستگاه شما دارد و معمولاً پرچم داران شرکت ها زودتر از بقیه مدل ها به نسخه جدید به روزرسانی می شوند.
اما گوگل درباره این موضوع گفته است اندروید 11 در حال حاضر برای گوشی های پیکسل و همچنین شیائومی، وان پلاس، اوپو و ریلمی منتشر شده است.
گوگل پیکسل
قسمت تنظیمات را در تلفن خود باز کرده و مسیر روبرو را دنبال کنید. سیستم > پیشرفته > به روزرسانی سیستم > بررسی به روزرسانی . اگر تلفن شما بلافاصله به روزرسانی را پیدا نکرد، صبور باشید. مانند همیشه در مورد Google، به روزرسانی به آرامی در حال انتشار است و ممکن است چند روز طول بکشد تا در تلفن شما نشان داده شود.
هنگامی که تلفن شما به روزرسانی را پیدا کرد، فقط دستورالعمل ها را دنبال کنید تا مانند سایر به روزرسانی ها آن را نصب کنید.
نسخه بتا برای OnePlus 8 و 8 Pro
اگر گوشی OnePlus 8 یا OnePlus 8 Pro دارید، این شرکت نسخه بتای خود را راه اندازی کرده است. هرکسی که می خواهد قبل از انتشار نسخه رسمی، ویژگی های جدید را بررسی کند، باید سراغ انجمن های OnePlus برود، جایی که دستورالعمل ها و جزئیات وجود دارند.
اگر مشکلات زیادی در نسخه بتا وجود داشته باشد، می توانید به نسخه قبلی برگردید، اما این امر می تواند تمام داده های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار