یک لیگ سرشار از ابهام

آی اسپورت چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۵

آی اسپورت- ۵۰ روز مانده به شروع فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشور، اوضاع لیگ و شمار قابل توجهی از تیم های آن مبهم تر از آن است که اجازه بدهد یک لیگ سازمان یافته مثبت را در ذهن خود تجسم کنید.
سرمربی فصل بعد نساجی هنوز به طور رسمی معرفی نشده و عبدا... ویسی اصلا نمی داند که مدیران شاهین شهرداری بوشهر باز هم تیمداری می کنند یا خیر. استقلال تهران و تراکتورسازی هنوز سرمربیان خود را نمی شناسند و گل گهر هرچند همچنان به وینکو بگوویچ تکیه دارد اما معلوم نیست که سازمان لیگ این باشگاه تازه صعودکرده به لیگ برتر را استاندارد بشمرد و شکی از این دست البته به شاهین بوشهر هم وارد است. 
ذوب آهن و سپاهان منصوریان و قلعه نویی را حفظ کرده اند اما «پرسپولیس قهرمان» همچنان درگیر بحث های برانکو و حقوق معوقه وی است و فولاد در شرایطی به نکونام روی آورده که فرصت وی برای بازسازی نسبی این تیم ناکافی به نظر می رسد. صنعت نفت سرمربی موفق پرتغالی اش را از دست داده و پارس جنوبی جم نیز در حال عادت کردن به کوچ مهدی تارتار است و اگر حال پیکان را بپرسید باید گفت نمی داند یازدهم شدن با هدایت حسین فرکی را موفقیت بینگارد یا ناکامی، سایپا هم در شرایطی ابراهیم صادقی را حفظ کرده که وی در هفته های آخر لیگ قبلی رهاوردی جز شکست برای این باشگاه نداشت.
بحث های فنی تنها دغدغه ۱۶ باشگاه حاضر در لیگ نیست و بدهکاری های کلان اکثر آنها تیم هایی را وارد کارزار تازه کرده که هر روز ممکن است روز حسابرسی و کم آوردن و حتی ورشکستگی شان باشد. اقلام متفاوت و ارقام نجومی بدهی های پرسپولیس را در متن مصاحبه اخیر ایرج عرب بجویید و برای اینکه مطمئن شوید وضع استقلالی ها بهتر نیست، به تکذیبیه های ...

سرخط اخبار