معاون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با اعتراف تلویحی به وحشت شهرک نشینان از بالن های آتش زای فلسطینیان نوار غزه را به فشارهای بیش تر تهدید کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «حازم قاسم» سخنگوی حماس در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی طی دو شب گذشته به نوار غزه گفت:« پیروزی هم پیمان ملت فلسطین خواهد بود و رژیم اشغالگر نابود خواهد شد».
به گزارش روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی ، قاسم روز جمعه در اظهاراتی خبری گفت: «یک شب دیگر غزه زیر بمباران صهیونیست ها به سر برد. این بخشی از نبرد بی وقفه میان ملت فلسطین و مقاومت آن با رژیم قلدر و غاصب صهیونیستی است».
وی تاکید کرد: «در این نبرد پیروزی از آن ملت فلسطین، صاحبان سرزمین، حقوق و تاریخشان است؛ اما این دشمن از راه رسیده روی خاک ما رو به زوال است».
جنگنده های رژیم صهیونیستی شامگاه پنجشنبه یک پایگاه مقاومت در شهرک «بیت لاهیا» در شمال نوار غزه را بمباران کردند .
به گفته منابع محلی هواپیماهای رژیم اشغالگر سه فرموند موشک به سمت این پایگاه شلیک کردند که منجر به خرابی آنجا شد اما خسارت جانی نداشت.
از سوی دیگر «آوی دیختر» معاون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، ارسال بالن های آتش زای ساخته دست فلسطینی ها از غزه به سمت سرزمین های اشغالی را درباره حمله این رژیم به غزه بهانه قرار داد و گفت: این اقدام فلسطینی ها حمله ای تروریستی است!
اقدام فلسطینی ها در ارسال بالن های آتش زای غزه به مسئله ای بحرانی برای اشغالگران صهیونیست مبدل شده و کاملا از آن وحشت دارند. این بالن ها در آسمان شهرک های صهیونیست نشین نزدیک نوار غزه منفجر می شوند و صدای مهیبی ایجاد می کنند.
مرکز پخش تلویزیونی رژیم اسرائیل به نقل از دیختر گفت: اسرائیل ابزارهای بیش تری برای اعمال فشار بر حماس دارد و حماس این را درک می کند.
گفته می شود تعلل رژیم صهیونیستی در اجرای برخی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.