تهران – ایرنا – دو شرکت تاکسی های اینترنتی اعلام کردند که به رانندگان آنها سهمیه بنزین تعلق گرفته و کرایه سفرهای آنها افزایش نخواهد یافت.

به گزارش ایرنا، شرکت اینترنتی اسنپ بامداد جمعه در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به آغاز سهمیه بندی بنزین، بر اساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فراورده های نفتی و تایید وزارت کشور، به اطلاع می رسانیم که به رانندگان تاکسی های اینترنتی سهمیه بنزین تعلق می گیرد.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: از امروز ۲۴ آبان ماه، هزینه بنزین کاربران راننده فعال در تاکسی های اینترنتی بر اساس کارکرد ماهانه، به قیمت دولتی محاسبه و ما به التفاوت آن به کارت بانکی آنها واریز می شود.
این اطلاعیه حاکی است: همچنین نرخ کرایه های تاکسی های اینترنتی هیچگونه تغییری نداشته و کاربران راننده می توانند بدون نگرانی از افزایش قیمت بنزین مثل همیشه به فعالیت خود ادامه دهند.
شرکت اینترنتی تپ سی نیز در بیانیه ای جداگانه اعلام کرد: پیرو انتشار خبر سهمیه بندی بنزین و طبق اعلام شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی و تایید وزارت کشور، به اطلاع می رسانیم: سهمیه ی بنزین به رانندگان تاکسی های آنلاین تعلق می گیرد.
این اطلاعیه با تاکید بر اینکه «با توجه به اختصاص سهمیه به تاکسی های آنلاین، قیمت سفرها تغییری نخواهد کرد» افزود: جزئیات این موضوع شامل شرایط دریافت سهمیه و نحوه تخصیص آن به رانندگان تاکسی های آنلاین، متعاقبا اعلام خواهد شد.
بر اساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فراورده های نفتی، قیمت بنزین معمولی سهمیه ای هر لیتر ۱۵۰۰ تومان و قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه ای به ازای هر لیتر ۳ هزار تومان و همچنین قیمت بنزین سوپر هر لیتر ۳۵۰۰ تومان تعیین شده است.
بر مبنای اطلاعیه شرکت ملی پخش فراورده های نفتی، سهمیه کامل آبان خودروهای شخصی از بامداد روز جمعه ۲۴ آبان ماه به کارت سوخت شخصی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار