شیراز-ایرنا- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: یک بیمار مبتلا به کرونا در شهرستان فسا به دلیل مراجعه دیر هنگام به پزشک درگذشت.

جلال کریمی روز جمعه به ایرنا اظهار داشت: بیمار مبتلا به کرونا به دلیل بی توجهی خانواده اش به علایم بیماری و مراجعه دیرهنگام به پزشک، وضعیت وخیمی داشت که علیرغم تلاش شبانه روزی کادر درمانی بخش ویژه کرونای بیمارستان درگذشت.
وی خطاب به مردم تاکید کرد: در صورت داشتن علایم بیماری و علایم شبه سرماخوردگی هر چه سریعتر به پزشک یا درمانگاه تنفسی مراجعه نمایید.
به گفته کریمی، شمار فوتی های ناشی از کرونا در شهرستان فسا به ۱۶ نفر رسیده است و تعدادی از مبتلایان، در وضعیت بدحال و وخیم هستند.
کریمی از مردم درخواست کرد که هشدارها و توصیه ها را جدی بگیرند و برای کارهای غیرضروری از منزل خارج نشوند و در صورت خروج از منزل برای کارهای ضروری ضمن رعایت فاصله ۲ متری، حتما از ماسک استفاده کنند تا زنجیره انتقال ویروس قطع شود .
شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.
بنا بر اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تا ظهر جمعه هفدهم مردادماه جاری ۳۲۲ هزار و ۵۶۷ نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۵۶ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۸ هزار و ۱۳۲ نفر رسید.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار