استاندار کرمان گفت: از وقوع سیل در جنوب استان کرمان بیش از سه روز می گذرد و باید مشخص شود که چرا امدادرسانی به ۳۰ روستای سیل زده استان هنوز انجام نشده است؟

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، محمدجواد فدائی ظهر امروز در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان با اشاره به اینکه دستگاه های متعددی در مناطق سیل زده استان در حال خدمت رسانی و کمک به مردم هستند و کمکی که به مردم این مناطق می شود و بسته های توزیع شده باید یکسان باشد.
وی با اشاره به اینکه 145 روستا در سیل اخیر آسیب دیدند که امدادرسانی به 115 روستا انجام شده است افزود: بیش از سه روز از وقوع سیل در استان می گذرد و امکان دسترسی به 30 روستا وجود ندارد و هیچ کمکی به آنها نشده است.
استاندار کرمان با انتقاد از اینکه چرا با وجود بالگرد در منطقه امدادرسانی هوایی به آنها انجام نشده است گفت: باید مشخص شود که این روستاها در وضعیت اضطرار قرار دارند و چرا زودتر اعلام نیاز نشده است.
فرمانده سپاه کرمان: جنوب استان کرمان قرق شد / اجازه ورود افراد غیربومی به مناطق سیل زده جنوب کرمان داده نمی شود
بازگشایی 166 راه اصلی، فرعی و روستایی کرمان؛ امدادرسانی هوایی به 10 نقطه سیل زده
سرپرست هلال احمر کشور: بسته های غذایی یک ماهه در جنوب کرمان توزیع می شود
وی افزود: باید ظرف امروز و فردا و در کمترین زمان ممکن مشکل این روستاها حل شده و امدادرسانی به آنها انجام شود افزود: بسته های یک ماهه زیستی طی یک هفته آینده در مناطق سیل زده استان توسط هلال احمر توزیع شود.
فدائی با تاکید بر اینکه هلال احمر چادرهای اسکان اضطراری و موقت را نباید فقط بین افرادی که خانه آنها تخریب شده توزیع کند گفت: برخی از خانه هاهنوز تخریب نشده اما امکان تخریب آنها وجود دارد که نمونه آن را روز گذشته در روبارجنوب شاهد بودیم.
وی با بیان اینکه فرمانداران ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار