در راستای اجرای طرح ابرار ۳۷ کیلومتر راه روستائی در شهرستان صومعه سرا آسفالت می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ فرماندار صومعه سرا در نشست خبری گفت : طرح ملی ابرار برای آسفالت راه های اولویت دار روستائی در ۱۴ روستای این شهرستان اجرا شده و ۳۷ کیلومتر راه روستایی آماده اسفالت است.
سیدجلال سیدمحمدی با تاکید بر ارتقاء شاخص برخورداری شهرستان در بخش راهداری روستائی افزود درصد برخورداری آسفالت در این شهرستان به 67 و نیم درصد رسیده که از شاخص آسفالت کشور هم بالاتر است.
وی با اشاره به اینکه مرمت و آسفالت جاده ها خواست به حق شهروندان است اضافه کرد تلاش می کنیم سال آینده راه های روستائی اولویت دار با جمعیت بالا را جذب اعتبار و آسفالت کنیم.
فرماندار صومعه سرا با اشاره به اینکه چندین پل روستائی در این شهرستان بر اثر سیل تخریب شده است خاطرنشان کرد : اعتبار تخصیص یافته سال گذشته جوابگوی نیاز مرمت این پل ها نیست از این رو جذب اعتبارات مکمل را در اولویت کار مرمت پل های مهم قرار داده ایم.
وی بابیان اینکه قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است افزود : این ستاد با هرگونه افزایش کرایه تاکسی ها ، نانوائی ها و کود کشاورزی مقابله می کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار