ارجمند از افزایش شمار بیماران مبتلا به کووید۱۹ در جهرم خبر داد و گفت: با افزوده شدن ۲ بیمار جدید شمار مبتلایان به این بیماری در جهرم به عدد ۸۲ رسید.

«سیدمجید ارجمند» به خبرنگار  خبرگزاری شبستان  در  جهرم ،  گفت: امروز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه ۹۹، با دریافت نتیجه ۵۷ نمونه ارسالی دیگر، ۲ بیمار جدید شناسایی و تعداد مبتلایان ثبت شده در جهرم به ۸۲ نفر رسید.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به اینکه هر ۲ بیمار جدید جهرمی هستند، افزود: این بیماران یک مرد ۲۵ ساله و خانم ۴۰ ساله بوده که در حال سپری کردن دوره درمان هستند.
وی با اشاره به اینکه این خانم ۴۰ ساله در فرآیند بیمار یابی شناسایی شده است، بیان کرد: با توجه به اتمام تعطیلات نوروز ۹۹ و باز شدن برخی از صنوف که موجب شکل گیری اجتماعات خواهد شد، پیش بینی می شود طی هفته آینده شاهد رشد ناگهانی تعداد مبتلایان در شهرستان باشیم. 
ارجمند با تاکید بر اینکه همشهریان می بایست بیش از پیش مراقب بوده و کاهش تعداد مبتلایان را دلیل بر قطع زنجیره انتقال این ویروس ندانند، خاطرنشان کرد: این نکته حائز اهمیت است که تجمعات غیر ضروری سرعت شیوع این بیماری را افزایش می دهد.
وی بیان کرد: حفظ رعایت فاصله در بانک ها، سوپر مارکت ها، هایپر مارکت ها، میوه فروشی ها و غیره در جلوگیری از انتقال این بیماری بسیار اهمیت دارد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در ادامه افزود: خواهشمندیم این بیماری را ساده نگرفته و برای حفظ جان خود و عزیزانتان مانند قبل با ما همکاری داشته باشید تا بتوانیم با کمک همدیگر از این مقطع عبور کنیم.
پایان پیام/ 691

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار