پشت پرده ماندن بیل در رئال

مشرق نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۳
گرت بیل خودش را برای ماندن در رئال مادرید آماده کرده است، تا زمانی که بازار سوپرلیگ چین دوباره شروع به کار کند یا اینکه تغییری در کادر فنی تیم رخ دهد.

به گزارش مشرق ، احتمال رخ دادن فرضیه مورد دوم پیش از مورد اول، این هفته با ثبت شکستی دیگر در کارنامه رئال مادرید تقویت شد؛ شکستی که طبق گزارش آماری ارائه شده توسط نشریه آ.اس اسپانیا، کارنامه تیم پایتخت اسپانیا را از حیث کسب نتیجه در بازی های اردوی پیش فصل تابستان امسال، به ضعیف ترین کارنامه در میان 20 تیم حاضر در لالیگا تبدیل کرد.
بیشتر بخوانید:
آن بازی را بیل صبورانه از کنار زمین تماشا کرد و دید که چگونه تیمش توسط رم به زحمت افتاد. وقتی او در نهایت در فاصله 30 دقیقه به پایان مسابقه به میدان رفت، رئال سومین تعویضش را انجام می داد. او می دانست تا زمانی که زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید است، اوضاع او همین است و باید به همین میزان حضور در زمین بازی و شاید کمتر از آن هم قناعت کند.
در بهترین حالت او در فصل پیش رو، بازیکنی نیمکت نشین خواهد بود که باید بازی بازیکنانی مانند وینیسیوس 19 ساله یا لوکا یوویچ تازه وارد را در ترکیب اصلی تماشا کند اما سرمربی که او را به یک تبعیدی در رئال مادرید تبدیل کرده، به خاطر یکی از ضعیف ترین اردوهای پیش فصل در تاریخ معاصر باشگاه، وضعیت متزلزلی دارد. رئال مادرید در 7 بازی تدارکاتی اش که تنها دو تای آنها را برده، 18 بار گل خورده است.
مارکا هم خیلی صریح زیدان را مقصر این اوضاع دانسته و در تیتر یکی از مطالب اخیرش - بعد از تمرین پیش از آغاز مسابقه آخرین بازی دوستانه کهکشانی ها در اردوی تابستانی - نوشت: «زیدان افتضاح است». دلیلش هم آرایش تاکتیکی بود که زیزو برای این بازی انتخاب کرد: استفاده از سه مدافع، سه بال - مدافع کناری و در نهایت به پایان بردن بازی با سیستم 2-4-4. دیگر نشریه ورزشی ...

سرخط اخبار