وزیر دفاع آمریکا روز جمعه یک بار دیگر از پاسخگویی به سوالات خبرنگاران درباره شمار نظامیان آمریکایی زخمی شده در انتقام موشکی ایران طفره رفت.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «مارک اسپر»، وزیر دفاع آمریکا امروز جمعه بار دیگر از شفاف سازی درباره تلفات انتقام موشکی ایران طفره رفته است. 
اسپر که در اندیشکده CSIS حضور داشت در پاسخ به سوالی درباره شمار زخمی ها در حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد گفت که پنتاگون کاملاً متعهد است که شفاف باشد. 
وی گفت: «ما کاملاً به اینکه شفاف باشیم متعهد هستیم، اما لازم است اطمینان حاصل کنیم که حرفمان دقیق است. این تعهد ما است.»
او گفت: «اما ما هنوز نمی دانیم چه تعداد نظامی آمریکایی در حمله ایران به عین الاسد زخمی شده اند یا آنها دچار چه جراحت هایی شده اند.»
«مارک اسپر» بامداد جمعه هم از ارائه آمار درباره تلفات انتقام موشکی ایران طفره رفته بود. 
«باربارا استار»، خبرنگار دفاعی شبکه خبری «سی ان ان» در توئیتر نوشته یک خبرنگار از اسپر پرسیده چند نفر در حمله موشکی ایران به پایگاه «عین الاسد» زخمی شده اند. 
به نوشته این خبرنگار، اسپر در پاسخ گفت: «من از این ارقام خبر ندارم... این چیزی است که می توانیم اطلاعاتش را برایتان در بیاوریم. اینها نوعاً مسائلی هستند که ما درباره آنها گزارش نمی دهیم.»
اسپر، یکی از مقام های دولت ترامپ است که بعد از حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد مدعی شده بود هیچ آمریکایی در این حمله کشته یا زخمی نشده است. او و سایر مقام های دولت ترامپ در روزهای گذشته به دلیل پنهان کاری ها و قلب واقعیت ها درباره تلفات حمله ایران تحت فشار قرار گرفته اند. 
وزیر دفاع آمریکا هم سعی کرد همانند ترامپ تلفات انتقام موشکی ایران را کوچک نمایی کند. او مدعی شد سربازانی که در عین الاسد زخمی شده اند تحت مداوای سرپایی قرار گرفته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار