طی ۲۴ ساعت آینده برای استان های مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می شود.

به گزارش خبرنگار ،براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی طی ۲۴ ساعت آینده برای استان های مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارش پراکنده و وزش باد انتظار می رود و در ارتفاعات کرمان، شرق هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید رخ می دهد.
آسمان تهران نیمه ابری در برخی ساعات مه رقیق با افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
چهارشنبه جوی پایدار در غالب مناطق کشور حاکم خواهد بود و در شهر های صنعتی و پرجمعیت به ویژه تهران، کرج، اراک و اصفهان غبار محلی پدیذه غالب خواهد بود. در اواخر وقت چهارشنبه با ورود سامانه بارشی به شمال غرب و غرب کشور ابرناکی و بارش پراکنده در این مناطق پیش بینی می شود.
پنجشنبه فعالیت سامانه بارشی در کل نوار غربی و دامنه های جنوبی البرز واقع در استان های قزوین، البرز و تهران گسترش می یابد و بارندگی تشدید می شود.همچنین نفوذ جریان شمالی به غرب سواحل دریای خزر سبب بارش باران در غرب مازندران و گیلان خواهد شد. بارش در اکثر مناطق شدت خواهد داشت.
در خوزستان، شمال بوشهر و جزایر شمال خلیج فارس رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی و در ارتفاعات زاگرس و البرز مرکزی و در شمال غرب کشور بارش به صورت برف خواهد بود.
جمعه به جزء نوار شرقی کشور در سایر مناطق کشور سامانه بارشی فعال خواهد بود. بارش در سواحل غربی خزر و در استان های خوزستان، فارس، جزایر واقع در خلیج فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، جنوب اصفهان و شرق لرستان شدت خواهد داشت.
شنبه رگبار و رعدوبرق در غرب، جنوب غرب و مرکز کشور ادامه خواهد داشت و برای استان های البرز، قزوین، تهران، اردبیل، اصفهان و شمال فارس بارش پراکنده پیش می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار