ماموستا عنایتی: مردم از مشکلات اقتصادی به تنگ آمده اند؛ رقص و پایکوبی در کردستان معنایی ندارد

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳۶
امام جمعه دهگلان گفت: در این شرایط کنونی که مردم از مشکلات اقتصادی به تنگ آمده اند، برگزاری رقص و پایکوبی و اسراف و تبذیر در کردستان معنایی ندارد.

- اخبار استانها -
ماموستا عارف عنایتی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج با محکوم کردن اجرای مراسمات شادی که برخی ادارات و سازمان ها در این شرایط نامناسب اقتصادی در استان برگزار می کنند، اظهار داشت: متأسفانه در دولت تدبیر و امید، امید مردم به ناامیدی تبدیل شده و این وضعیت نگران کننده و مایه تأسف است.
وی افزود: برگزاری برنامه ها و مراسمات شادی در شرایط مطلوب اقتصادی و چنانچه با موازین دین مبین اسلام تضاد نداشته باشد، مانعی ندارد اما در این وضعیت اقتصادی نابسامان که مردم در تامین مایحتاج زندگی خود مانده اند، رقص و پایکوبی و اسراف و تبذیر در بیت المال معنایی ندارد.
امام جمعه دهگلان تصریح کرد: مسئولان و مردم باید در موقعیت و شرایط اقتصادی دست نیازمندان و مستمندان استان را بدون تبلیغ و شعار بگیرند و اعتبارات و هزینه های این برنامه های بی اساس را در جهت رفع مشکلات نیازمندان و فقرا خرج کنند.
ماموستا راستی: برگزاری برنامه های رقص و پایکوبی دردی از دردهای مردم کردستان دوا نمی کند
ماموستا شیرزادی: مسئولان کردستان سرعقل بیایند؛ مردم توانایی تامین هزینه های زندگیشان را ندارند
ماموستا خالدی: مسئولان کردستان به جای برگزاری برنامه های رقص و پایکوبی به فکر رفع تنگناهای اقتصادی مردم باشند
وی گفت: باید مسئولان ادارت کردستان از برگزاری مراسمات پرهزینه خودداری کنند و در این شرایط به فکر حل مشکل مردم باشند، چراکه مردم از مشکلات اقتصادی به تنگ آمده اند.
ماموستا عنایتی از همه مسئولان استان خواست که از باندبازی و سیاسی بازی دوری کنند و به فکر خدمت واقعی به مردم باشند چراکه مردمان کردستان نجیب ترین مردم دنیا و شایسته ...