حسام الدین آشنادر خصوص سریال «پایتخت» نکاتی را مطرح کرده است که به دنبال آن واکنش محسن تنابنده را به همراه داشته است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
به گزارش نامه نیوز، مشاور رییس جمهور «پایتخت» را مجموعه ای توصیف کرد که در حال بازنمایی فرهنگ عامه پسند ایرانی در آخرین سال های قرن جاری است.
آشنا در صفحه توئیتر خود اظهار کرده است: بی جهت نیست این طنز تلخ خیابان های شهرها و شاهراه های اینترنتی را خلوت می کند.
آنچه دیگران می خوانند: محمدرضا گلزار در دبی قرنطینه شده است + عکس عکسی عجیب از گلشیفته فراهانی دنیا مدنی در هفت سالگی + عکس پرتره جدید سحر قریشی
به گفته مشاور رئیس جمهور، «پایتخت» از بسیاری از خطوط سبز و سفید و قرمز صداوسیما عبور کرده و بسیاری از آنها را فرسنگ ها جابجا کرده است.
محسن تنابنده نیز در پاسخ به اظهارات حسام الدین آشنا اظها کرده است: "پایتخت نه غریبه می شناسد نه آشنا".
محسن تنابنده در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشته است: «پایتخت» به عمری ۱۰ ساله رسیده چون از افکار عمومی خلق شده و بخشی از حرف ها و درد و دل مردم است.
وی تاکید کرد: این ۱۰ سال مصادف شد با عمر دو دولت با دو جهان بینی متفاوت؛ اما در هر دوره حرف خودش که همان حرف مردم بود را زد تا نشان دهد نه غریبه می شناسد نه آشنا.
عکس غیر منتظره از بهنوش طباطبایی تصویری جالب از آشپزی الناز شاکردوست در قرنطینه خانگی شبنم قلی خانی در کنار برادرش + عکس سلفی جالب شیلا خداداد سانسور «پایتخت 6» دادِ ارسطو را هم درآورد! +عکس باورنکردنی ترین چهره شیوا خسرومهر بازیگر «کامیون» پس از عمل زیبایی اش +عکس پرتره جدید سحر قریشی عکس: اسلحه کمری نقی معمولی

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار