رییس قوه قضاییه گفت: انسجام و همدلی مسوولان راهکار رفع مشکلات و دغدغه های مردم و بستری است که توسعه در همه زمینه ها را فراهم می کند

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای اردبیل آیت الله سیدابراهیم رییسی در جلسه شورای اداری استان اردبیل افزود: گره بسیاری از کارها به دست مدیران با کفایت و با روحیه جهادی باز می شود و ماه های پایانی دولت، می تواند با عزم راسخ و اراده ای پولادین مسوولان، ماه های طلایی در راستای گره گشایی از دغدغه های مردم و به انجام رساندن کارها و برنامه های ناتمام باشد.
وی بیان کرد: خدمت به مردم از بزرگترین افتخاراتی است که نصیب همه ما شده تا گره ای از مشکلات این مردم باز کنیم. کارها اگر در زمان خود انجام شود نوبت به دستگاه قضایی نمی رسد، همه مشکلات با دستگاه قضا قابل حل نیست،گاهی پرونده هایی که می بینیم از نوع مسائلی است که با همکاری مدیران دستگاه های مختلف قابل حل است.
وی با اشاره به موضوع مبارزه با فساد اظهارداشت: دستگاه های اداری و اجرایی در کشور در زمینه های ایجاد فساد باید حساس باشند،فساد و تخلف کمش هم در یک دستگاه باید زیاد به شمار بیاید، هیچ مدیری مدیریتش بدون نظارت تعریف نشده و مدیر مستقیم اولین مسوولیت را در قبال کنترل و نظارت در دستگاه اجرایی دارد و بازرسی ها و نظارت های درون سازمان باید قوی شود.
آیت الله رییسی گفت: مساله اصلاح ساختارهای فسادزا که موجب تولید پرونده می شوند ایجاب می کند سازمان و دستگاه های اداری در کشور روی هر زمینه فسادزا حساس باشند، بررسی وضعیت و نوع ارتباط سازمان های خدمت رسان به مردم باید مورد حساسیت دستگاه های مختلف باشد.
رییس قوه قضاییه تاکید کرد: سهم بسیار جدی با درصد بالا برای حل مشکلات در دست مدیران سازمان هاست، مدیران نباید در همه موارد منتظر مرکز شوند بلکه در مسائل مختلف خلاقیت، نوآوری و ابتکاراتی داشته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار