جریمه ۲۰ میلیونی مدیرعامل سپاهان و توبیخ مدافع پرسپولیس

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۸
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای جدید خود را اعلام کرد.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در خصوص شکایت از سوی رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران (حیدر بهاروند) علیه مسعود تابش مدیر عامل باشگاه سپاهان اصفهان، مبنی بر نشر اکاذیب از طریق مصاحبه با رسانه ها و بیان مطالبی در رابطه با وجود پرداختی بابت تبلیغات محیطی، مطالب دیگری مطرح شد که هر چند ایشان در مصاحبه های بعدی خود قصد از بیان مطالب فوق را مجموع پرداختی های چند سال عنوان کرده بود، اما به لحاظ نحوه و بیان عدم شفاف سازی در زمان بیان و انتشار مطالب اولیه و سایر قراین موجود تخلف انتسابی به مشارالیه محرز و مسلم تشخیص و مستند به ماده 71 از مقررات انضباطی مصوب 1397 به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود. رأی صادره قابل اجرا و قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است.
* پس از بررسی شکایت سازمان لیگ از شجاع خلیل زاده بازیکن تیم پرسپولیس مبنی بر مصاحبه با رسانه ها و به کار بردن عناوین و الفاظ نامناسب و غیرمحترمانه بابت برگزاری مراسم برترین های فوتبال کشور، لذا پس از بررسی و شکایت ابلاغ ارسال دفاعیه از سوی بازیکن تا زمان صدور رأی، اعضای کمیته انضباطی وفق ماده 71 مقررات انضباطی با اعمال ماده 93 و با احراز تخلف، خلیل زاده را به توبیخ کتبی با درج در پرونده محکوم کرد.
* تیم رایکا بابل به دلیل تخلفات تماشاگرانش در دیدار برابر بادران تهران مبنی بر استفاده از شعارهای موهن توسط تماشاگران نسبت به داور به پرداخت 100 میلیون محکوم شد.
*تیم شهرداری تبریز به دلیل تخلفات تماشاگرانش در دیدار برابر خوشه طلایی ساوه مبنی بر استفاده از شعارهای موهن توسط تماشاگران نسبت به داور به پرداخت 100 میلیون محکوم شد.
...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار