بزرگ ترین رازهای فاش نشده تاریخ

اکوفارس چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱
اکوفارس: احتمالاً شما نیز این جمله را شنیده اید که هرچه بیشتر سعی در مخفی نگه داشتن چیزی داشته باشید، توجه بیشتری به آن جلب می شود.

همه ما راز هایی داریم که اگر بعضی از آن ها آشکار شوند پیامد های بدی برای ما به همراه خواهند داشت.
بعضی از این راز ها نیز آنقدر مهم هستند که نباید هیچ وقت فاش شوند. مثلاً به این فکر کنید که اگر شرکت کوکا کولا راز مخفی ساخت نوشابه خود را فاش کند چه اتفاقی رخ می دهد. بعضی از اتفاق ها و داستان ها نیز در تاریخ هستند که هرگز فاش نشده اند. در ادامه با ما همراه باشید تا بعضی از آن ها را با هم مرور کنیم.
۱. اسرار هسته ای ایالات متحده
شاید این اطلاعات جزء مخفی ترین و محافظت شده ترین اطلاعات در تاریخ باشند. تأسیسات هسته ای هر کشور به خودی خود یک راز مهم برای آن کشور محسوب می شود و فقط افراد خاصی می دانند که در این تشکیلات چه اتفاقی در حال رخ دادن است. از این رو کد ها و رموز هسته ای، پنهانی ترین اطلاعات دولت ایالات متحده است.
به گونه ای که تنها مقامات عالی رتبه وزارت دفاع ایالات متحده به این کد ها دسترسی دارند. میزان سلاح های هسته ای و نوع سلاح هسته ای که ایالات متحده در اختیار دارد برای عموم مردم ناشناخته است.
بیشتر مردم هرگز به اطلاعات هسته ای آگاه نخواهند شد. به عنوان یک کشور بزرگ، به وضوح قابل درک است که چرا دولت ایالات متحده اطلاعات هسته ای خود را مخفی نگه می دارد. هرکسی که از طریق روش های غیرقانونی به اطلاعات دسترسی پیدا کند، مطمئناً جان خود را در معرض خطر قرار خواهد داد.
۲. آدولف هیتلر
داستان ها از این روایت می کنند که در تاریخ ۳۰ آپریل ۱۹۴۵، آدولف هیتلر خود را در زیرزمینی خانه ی خود کشته است. اما آیا این داستان ها حقیقت را بیان می کنند؟ شواهد کشف شده از اسناد جدید رمزگشایی شده ی «FBI» نشان می دهد که دولت آمریکا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار