اصفهان- ایرنا- باشگاه سپاهان اعلام کرد: امیرقلعه نویی با سپاهان قرارداد دارد و این باشگاه تمام قد از سرمربی این تیم حمایت می کند.

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان عصر دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد: در این روزها برخی بدنبال جوسازی برای باشگاه سپاهان و سرمربی تیم فوتبال آن هستند.
دراین بیانیه آمده است: امیرقلعه نویی پرافتخارترین مربی لیگ برتر ایران است و هواداران طلایی دل، خاطرات بسیار خوبی را با بهترین مربی ایران دارند و بطور قطع موفقیت های وی از خاطر هواداران، مسوولان باشگاه و شرکت فولاد مبارکه پاک نخواهد شد.
در بیانیه این باشگاه خاطرنشان شده است: در پی انتشار خبری مبنی براینکه مدیران باشگاه سپاهان قصد داشتند بعد از اتفاقات دیدار سپاهان و پرسپولیس در اسفند سال گذشته با امیرقلعه نویی خداحافظی کنند، خاطرنشان می شود که چنین موضوعی به هیچ وجه صحت ندارد و برخی در این ایام، بدنبال جوسازی برای باشگاه سپاهان و امیرقلعه نوعی هستند.
باشگاه سپاهان در بیانیه خود تاکید کرد: این اطمینان را به مخاطبان عزیز بویژه هواداران پرشور سپاهان می دهیم که امیرقلعه نویی با باشگاه سپاهان قرارداد دارد و هیات مدیره این باشگاه حمایت لازم را کمافی السابق از وی انجام خواهد داد.
سپاهانی ها در فصل جاری لیگ برتر فوتبال کشور بازی های پرفراز و نشیبی را پشت سرگذاشتند که آخرین اتفاق به دیدار برگزار نشده این تیم با پرسپولیس در چهارم اسفند سال گذشته بازمی گردد که به دلیل شیوع ویروس کرونا، برگزاری آن توسط دست اندرکاران بدون تماشاگر اعلام شد اما در نهایت، این بازی برگزار نشد تا با وجود حاشیه هایی که داشت نتیجه آن سه بر صفر به سود پرسپولیس اعلام شود.
تیم سپاهان اصفهان هماکنون با ۳۷ امتیاز در رده دوم لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار