آیین افتتاح ۵۶۱ طرح محرومیت زدایی و مردم یاری امروز (پنجشنبه ۱۸ مهرماه) با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از فرماندهان و مسئولین در اردبیل برگزار شد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ایسنا به نقل از سپاه نیوز نوشت: طرح های محرومیت زدایی شامل ساخت و مرمت مسکن محرومان،خانه بهداشت، آبرسانی، مرمت راهها ،مدارس، مساجد و ایجاد جاده های بین مزارع در دهستان های محروم و سطح استان می باشد.
سرلشکر سلامی در این مراسم با بیان این که «یکی از اولویت های سپاه محرومیت زدایی است» ، گفت: سپاه همیشه در کنار مردم بوده و با تمام توان برای تحقق مطالبات مردم در مناطق محروم تلاش می کند.
وی افزود: خداوند منان را شاکریم که امروز در استان اردبیل هستیم و خوشبختانه شاهد اقدامات خوبی در حوزه پروژه های محرومیت زدایی در اردبیل هستیم.
فرمانده کل سپاه در ادامه تصریح کرد: نگرش مثبت و سازنده ای در حوزه محرومیت زدایی در استان اردبیل وجود دارد و با تعامل و همدلی که بین مسئولان و سپاه حضرت عباس(ع) وجود دارد اقدامات خوبی انجام شده است.
سرلشکر سلامی با اشاره به فرارسیدن اربعین حسینی گفت: اربعین حسینی تجلی گاه کمک مردم به یکدیگر است.
وی بیان کرد: علاوه بر اینکه پروژه های بزرگ در کشور نیاز است، راه اندازی پروژه های کوچک نیز بسیار مهم بوده چرا که این پروژه ها بسیاری از مردم را خوشحال و دغدغه ها و مطالبات آنها را برطرف می کند.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: برخی از پروژه های محرومیت زدایی و اشتغالزایی در استان اردبیل اجرا شده و ما نیز اعتبارات برای این پروژه ها اختصاص می دهیم تا این پروژه ها در موعد مقرر به بهره برداری برسد.
این پروژه ها به همت بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل به انجام رسیده است.
لینک کوتاه کپی لینک

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار