محمد رهبری ملی پوش گیلانی تیم ملی شمشیربازی گفت : شرایط خیلی سختی است و در بلاتکلیفی به سر می بریم.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ ملی پوش گیلانی تیم ملی شمشیربازی گفت : شرایط خیلی سختی است و در بلاتکلیفی به سر می بریم و این بلاتکلیفی هم اذیت کننده است، تاکنون انقدر استراحت نکرده بودم و امیدوارم زودتر از این شرایط خارج شوم.
محمد رهبری با بیان اینکه در حال حاضر تمرینات خود را در رشت انجام می دهد افزود : تمرینات هوازی و بدنسازی انجام می دهم، با پیمان فخری سرمربی و هم با قربانی مربی تیم ملی ارتباط دارم و برنامه های روزانه را دریافت می کنم.
وی در پاسخ به این سوال که در این مدت تست کرونا داده یا خیر گفت : خیر، چون خیلی به ندرت از خانه بیرون می روم و علائمی هم نداشته ام، البته اواخر سال گذشته یک سرما خوردگی شدید داشتم که نمی دانم کرونا بود یا خیر که به سلامتی تمام شد.
اُلمپین گیلانی تیم ملی شمشیربازی کشورمان با اشاره به تعویق المپیک و اینکه آیا این اتفاق به سودتان شد یا ضرر کردید تاکید کرد : تیم ما در اوج بود و شرایط خیلی خوبی داشتیم و حیف شد، اما بچه ها این پتانسیل را دارند که دوباره به اوج بازگردند، البته از سوی دیگر برای ما که سهمیه گرفته بودیم، بد هم نشد و خیال مان راحت است ، سال گذشته مسابقات زیادی شرکت کرده بودیم و از لحاظ جسمی خسته بودیم و این چند ماه باعث شد استراحت خیلی خوبی داشته باشیم.
محمد رهبری در مورد صحبت هایی که درخصوص لغو المپیک در سال بعد هم می شود گفت: من هم شنیده ام و ترسم این است که باز هم برگزار نشود، امیدوارم حتی اگر بدون تماشاگر هم باشد، برگزار کنند، چون اگر این اتفاق نیفتد، ورزشکاران ضرر زیادی می کنند.
وی در پاسخ به اینکه فکر می کنی شرایط برگزاری لیگ شمشیربازی با وضع کرونایی وجود ...

سرخط اخبار