تهران-ایرنا- دبیر هیات دولت گفت: دفتر هیات دولت یک اتاق فکر مهم و حرفه ای است که باید مورد توجه باشد چرا که همه تحقیقات و کارشناسی ها در این بخش تجمیع می شود.

«حسین سیمایی صراف» عصر شنبه در آیین تکریم و دبیر هیات دولت که در ریاست جمهوری برگزار شد، ضمن تشکر از زحمات حاجی میرزایی افزود: از حسن اعتماد رئیس جمهوری و محبت های معاون اول رئیس جمهور سپاسگزارم و امیدوارم که در پایان مسئولیت با کارنامه قابل قبولی مرخص شوم.
دبیر جدید هیات دولت با اشاره به اهمیت جایگاه دفتر دولت و اینکه این دفتر آخرین مرحله تصمیم سازی است، افزود: دفتر هیئت دولت یک مرحله اداری نیست و یک مرحله کاملا کارشناسی و فشرده است که همه تحقیقات و کارشناسی ها در این بخش تجمیع می شود. این حوزه یک بخش کاملا حرفه ای و اتاق فکر مهمی است که باید مورد توجه باشد.
سیمایی صراف خطاب به کارکنان دفتر هیات دولت گفت: به همه بگویم که من نه با اتوبوس آمدم و نه با تاکسی. بنابراین هیچ کسی را ندارم و می خواهم با همان قدرت و صلابت و دوستی که با حاجی میرازیی کار می کردید، به کار خود ادامه دهید.
وی با بیان این که حاجی میرزایی ۶ سال سابقه درخشان دارد، گفت:کارهای خوبی در این بخش آغاز شده و شبکه اطلاع رسانی هم به بلوغ رسیده است و یکی از بخش های قوی دفتر دولت است که منجر به شفافیت می شود و مایه افتخار است که همه می توانند تمام تصمیمات دولت و پیشنهادها را از ابتدا ببینند و ما این برنامه ها را ادامه می دهیم.
دبیر جدید هیات دولت افزود: باید از نخبگان بخواهیم مطلع شوند که چنین گزینه ای وجود دارد. چرا که یکی از گلایه های نخبگان این است که چرا ما در تصمیم سازی مشارکت نداریم، این تصمیمات از مرحله پیشنهاد تا فرایند تصویب در این شبکه وجود دارد و رانت اطلاعاتی از این طریق حذف شده است. به طوری که مردم و شهروندان می توانند بفهمند که در ۶ ماه دیگر در حوزه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار