داستان قتل یکی از مدیران قدیمی بیمارستان فیروزگر/عکس

آفتاب نیوز دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری متهمان پرونده سرقت مسلحانه ای که چند روز گذشته طی سرقت از منزلی در خیابان ظفر، با شلیک گلوله صاحبخانه را به قتل رسانده بودند خبر داد.

آفتاب نیوز :
سردار علیرضا لطفی در این باره اظهار کرد: ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه روز جمعه ۲۳ فروردین از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ سرقت منزلی همراه با تیراندازی در خیابان ظفر – خیابان دانشور به کلانتری ۱۰۳ گاندی اعلام شد که در پی آن با حضور مأموران در محل مشخص شد مردی حدودا ۶۰ ساله در راه پله های مابین طبقات اول و دوم در یک مجتمع مسکونی پنج طبقه از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته و جان خود را از دست داده است.
وی ادامه داد: با اعلام خبر وقوع جنایت به پلیس آگاهی تهران بزرگ، کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تیم تشخیص هویت و قاضی کشیک دادسرای امور جنایی در محل حاضر شده و پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد تشکیل شد و تحقیقات جهت شناسایی عاملان جنایت در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
رئیس پلیس آگاهی تهران با اشاره به اظهارات همسر مقتول گفت: با حضور کارآگاهان در محل قتل بلافاصله تحقیقات از همسر مقتول به عنوان شاهد اصلی جنایت در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و همسر مقتول در اظهاراتش به کارآگاهان گفت که به همراه همسرش قصد خارج شدن از خانه را داشته که صدای زنگ منزلشان به صدا درآمده و در ادامه شخصی که لباس آبی رنگی به تن داشته خود را مأمور اداره آب معرفی کرده است، وی نیز درب آپارتمان را برایش باز کرده است، این فرد که مرد نسبتا جوانی بوده ادعا کرده با همسرش کار دارد.
وی ادامه داد: همسر مقتول تاکید کرد که مشخص بود این شخص کاملا همسرش را می شناخته زیرا پس از اطلاع از حضور همسر وی در خانه گفته است که به آقای "باستانی" بگویید بیاید. وی نیز همسرش را با خبر کرده اما به محض حاضر شدن همسرش در مقابل درب ...