معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: جامعه کارگری باید با سیاست عجین شود و خانه کارگر تلاش می کند کارگران را با سیاست آشنا کند.
به گزارش خبرنگار ایلنا، حسن صادقی در مراسم خانه کارگر گفت: میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) را خدمت همه تبریک می گویم. ما در یک فضایی قرار داریم که به دلیل شرایط اقتصادی که حادث شده و کشور را به یک سکون و دلسردی منتقل کرده و بنا به همین دلایل فضا را برای صحبت درباره رای گیری مجلس سخت کرده است.
معاون دبیرکل خانه کارگر ادامه داد: جامعه کارگری از سیاست گریزان است. در صورتی که جامعه کارگران کشورهای دیگر با سیاست عقد و اخوت دارند و آن را جزئی از زندگی خود می دانند. اگر به درستی علم سیاست را رصد کنیم، سیاست یعنی بهتر اداره کردن کشور که می تواند ارزش پول ملی و دارایی های ملت را حفظ کند. جامعه کارگری باید با سیاست عجین شود. انتخابات یک حرکت سیاسی است. یک حرکت رو به رشد که می تواند سبب رشد ما باشد. اگر به صندوق رأی بی تفاوت باشیم، در واقع به آینده خود ظلم کردیم. خانه کارگر تلاش می کند کارگران را با سیاست آشنا کند تا بتوانند شرایط خود را بهبود بخشند.
صادقی در ادامه اظهار داشت: نمایندگان مجلس باید در بحث بنزین صحبت می کردند. آنها در رأس امور بودند و باید حرف می زنند اما تنها کسی که حرف زد، علیرضا محجوب بود که با لباس کارگری راه می رود اما بقیه از ترس رد صلاحیت هیچ نگفتند. در صورتی که اگر قرار بود به خاطر انتقاد رد صلاحیت کنند، محجوب را باید رد صلاحیت می کردند.
صادقی متذکر شد: خانه کارگر در دفاع از حقوق کارگران سرش بالاست چراکه تمام تلاش خود را کرده است. امروز عاجزانه دست دراز کردیم تا به ما کمک کنید و به نمایندگان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار